Pozvi své přátele a vyhraj!

Mám pro vás soutěž o 4 e-booky:

"Jak i při nedostatku času a peněz nevařit blafy".

Zúčastnit se může každý starší 18 let, stačí se pouze registrovat (viz. formulář níže) a pozvat jednoho svého přítele/přítelkyni na jídlo.

SOUTĚŽ UKONČENA!

Vítězové jsou:

MICHAELA GIRIČOVÁ  + LUCIE KOVÁŘOVÁ ŠKARPOVÁ 

JANA HÉGEROVÁ + JARMILA FUHREROVÁ 

Vítězové budou kontaktováni e-mailem. Všem zúčastněným děkuji a přeji hodně štěstí v nějaké další soutěži 😉 

 

Jak pozvat přítele/přítelkyni na jídlo?

  1. Vyberte z obrázků níže jídlo, na které byste pozvali svého přítele/přítelkyni, a napište číslo tohoto jídla do komentářů pod obrázky.
  2. Zároveň připište jméno toho, koho chcete na toto jídlo pozvat (jméno napište tak, jak ho má přítel/přítelkyně uvedeno na facebooku, aby mohlo být aktivní, klikatelné a dotyčný věděl, že jste ho pozvali a zapojili do soutěže). Například: Darina Šindelářová zvu na jídlo číslo 2.
  3. Každý soutěžící může v 1 komentáři pozvat pouze 1 přítele/přítelkyni. Každý soutěžící může celkem vložit 2 komentáře. 

A kdo bude vítěz?

U jídla, na které budete nejvíce zvát, vyberu dva z vás, kteří tak ode mě získají e-book "Jak i při nedostatku času a peněz nevařit blafy".

E-book samozřejmě dostanou i přátelé od vítězů, kteří byli v komentáři označeni a do soutěže tak zapojeni. Celkem tedy rozdám 4 e-booky "Jak i při nedostatku času a peněz nevařit blafy" (včetně všech bonusů).

Soutěž poběží od 25. 7. do 31. 7. 2016 a 1. 8. 2016 zveřejním výsledek soutěže zde na stránkách, a také na facebookové stránce Já Tě žeru. 

Takže udělejte svým přátelům radost, pozvěte je na virtuální jídlo a vyhrajte!

Hodně štěstí přeje

Darina Šindelářová