Rozhozené emoce zklidní bachovy esence

Emoce zklidní Bachovky

Vše kolem, nás nějakým způsobem ovlivňuje. Máme z toho nějaký pocit, tedy emoce. Ty pak dále ovlivňují naše chování a náš celkový stav. Pokud nám takové emoce neprospívají, tak je na čase s tím něco udělat. 

Rozhozené emoce jsou jakékoliv emoce, které obvykle nemíváme. Jsme z nich nesví. Nejsme to my. Někdy to může být jen na chvíli, a spraví to třeba trocha klidu a relaxace.

Mnohdy to však na chvíli nebývá. Začneme pak na další situace reagovat v tomto rozhozeném stavu. Naše reakce pak nejsou často adekvátní situaci a hlavně se na ně nabalují další emoce a způsoby reakcí. 

Naše emoce vždy rozhodí nějaké náhlé situace. Třeba autonehoda, vyhazov z práce, rozchod, a další. Dostáváme se pak do stavu šoku, paniky, hysterie, nejistoty či zoufalství, apod.

Rozhozené emoce a Bachovy esence

Tyto stavy šoku, paniky, hysterie a další lze tišit různými způsoby. Velice šetrným způsobem jsou pak Bachovy esence. Působí totiž na jemnohmotné úrovni, a tiší tak něco stejně nehmotného jako jsou právě emoce.

Nejsou navýkové, a proto dokáží jak akutně, tak i z dlouhodobého hlediska, člověku s rozhozenými emocemi, pomoci. Kterou ale vybrat?

Bachových esencí je celkem 38 a vybírají se individuálně na konkrétního člověka. Každý strach či smutek totiž není stejný. Ale pro stav náhlého šoku a paniky existuje jedna již namíchaná Bachova esence.

Je vhodná pro všechny rozhozené emoce, které přijdou náhle, z ničeho nic. Přesně, jako když se dozvíte šokující zprávu či uvidíte něco šokujícího. 

Jedná se o tzv. krizovou esenci, která je namíchaná z 5 Bachových esencí. Lze ji koupit již namíchanou a různé značky mohou mít různá označení, jako třeba 5flower nebo Rescue remedy. 

Pokud však i poté, se člověk cítí nesvůj a neumí s tím pohnout, tak může v Bachových esencích pokračovat. Nejlépe už s radou někoho, kdo o Bachových esencích něco ví a má s nimi zkušenosti. Dokáže tak stav člověka lépe pochopit, a vybrat mu vhodné esence.

fb-share-icon0
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial