Máte rádi české lokální potraviny a chcete poznat jejich opravdovou sílu?

Vím, které české lokální potraviny jsou NAŠE SUPERPOTRAVINY, a jak je efektivně využít v kuchyni. 

Využít sílu našich českých pokladů v kuchyni můžete i Vy a já Vám ukážu JAK!

Každý známe spoustu cizokrajných potravin, které jsou svým obsahem prospěšných látek nazývané jako SUPERPOTRAVINY. Třeba goji, acai, quinoa, a další.

Zapomínáme ale na to, že i zde v České republice můžeme nalézt spoustu potravin, které jsou pro naše zdraví velice přínosné.

Neuvědomujeme si, že i my máme své SUPERPOTRAVINY, které jsou navíc levnější a dostupnější. 

Navíc lze tyto potraviny jednoduše zakomponovat do každodenního života, do každodenní kuchyně. Stačí jen trochu inspirace. 

A právě inspirovat ostatní je něco pro mě!

KDO JSEM?

Jmenuji se DARINA ŠINDELÁŘOVÁ, MILUJI JÍDLO a JSEM

 • propagátorka domácí výživné stravy...ukazuji, jak nahrazovat mrtvé rafinované potraviny potravinami živými celistvými a jak si z nich doma připravit pořádné jídlo
 • autorka několika e-booků, videí a řady inspirativních receptů
 • tvůrkyně, která dělá z jídla – každodenní rutiny –  chutný a přirozeně léčivý zážitek

Chci totiž, aby se lidé měli rádi i prostřednictvím jídla a aby naslouchali svému tělu a jeho přirozenosti. Jedině tak si lze totiž udržovat zdravé vitální tělo a vnitřní spokojenost.  

Ale ne vždy člověk ví, co vařit, aby tomu tak opravdu bylo.

Dovolte mi tedy, abych Vám představila

jedinečnou e-kuchařku.

CENA E-KUCHAŘKY JE  249 KČ

Co všechno za tuto cenu získáte?

21 zdraví prospěšných receptů (od polévky až po dezert)

Praktické recepty napsané srozumitelně včetně krásných fotografií

Nevšední inspiraci, co dobrého uvařit z místních superpotravin

Zakoupením e-kuchařky navíc získáváte

2  PŘÍNOSNÉ BONUSY!

 • Bonus č.1: Členství ve skupině MÁME RÁDI ČESKÉ POTRAVINY
  Zakoupením e-kuchařky se automaticky stáváte členem uzavřené facebookové skupiny MÁME RÁDI ČESKÉ POTRAVINY. Jedná se o uzavřenou komunitu, kde spolu můžeme sdílet naše kulinářské zážitky, výtvory a vzájemně se inspirovat, učit se a zdokonalovat. Sdílená radost je několikanásobná radost. Odkaz pro přihlášení do skupiny získáte e-mailově po zaplacení e-kuchařky.
 • Bonus č. 2: Kniha 21 PŘÍBĚHŮ ČESKÝCH SUPERPOTRAVIN za zvýhodněnou cenu
  Zakoupením e-kuchařky získáváte automaticky slevu na e-knihu 21 PŘÍBĚHŮ ČESKÝCH SUPERPOTRAVIN od odbornice na potraviny Veroniky Hanzlíkové. Místo původních 390 Kč zaplatíte pouze 290 Kč. Odkaz pro zakoupení této e-knihy se slevou získáte e-mailově po zaplacení e-kuchařky. Budete tak mít obě publikace týkající se českých superpotravin pěkně pohromadě, a to za zvýhodněnou cenu.

Možná si říkáte: "Proč si právě já mám e-kuchařku koupit?"

 1. Protože získáte přehled o českých superpotravinách a jejich využitelnosti v kuchyni.
 2. Protože se naučíte nové recepty, které jsou koncipované tak, aby byly zdraví prospěšné.
 3. Protože přinesete do své kuchyně a svého jídelníčku svěží vítr a novou inspiraci. Můžete se těšit na recepty např. z brokolice, octu, rybízu, ořechů, kvašeného zelí, medu, řeřichy a dalších.

Máte tak jedinečnou možnost ovlivnit kvalitu Vašeho stravování (a samozřejmě i Vaší rodiny).

Není cena 249 Kč tak trochu moc?

Za 249 Kč si lze koupit třeba lístek do divadla nebo šálu na zimu, která brzy vyjde z módy. Já takto hodnotím svou jedinečnou e-kuchařku, jejíž recepty jsem všechny sama namyslela, připravila, nafotila, sepsala a pak si na nich i pochutnala 😉  

A ty můžete mít na pořád i Vy.

Když si tedy e-kuchařku objednám, tak musím ji hned zaplatit? A kdy ji obdržím?

Objednávku stačí uhradit bankovním převodem do 7 dnů od vytvoření objednávky. E-kuchařku obdržíte na e-mail, jakmile bude objednávka zaplacena. 

Chci se k e-kuchařce ještě na něco zeptat, na koho se můžu obrátit?

Pokud Vás napadla ještě nějaká další otázka, tak jsem tady pro Vás. Napište mi na dari@darinasindelarova.cz

A co na e-kuchařku říkají její první čtenáři?

Děkuji za Dariny kuchařku, kterou vytvořila pro ty, co se chtějí celoročně kvalitně stravovat a přitom použít převážně lokální suroviny. Kuchařka 21 českých superpotravin obsahuje recepty na jídla, na která dostanete i vy na první pohled chuť. Recepty působí jednoduše a jídla chutně, řadu surovin máme běžně doma. Oslovilo mě asi nejvíc to kuře na sádle a bylinkové máslo. Vzhledem k našim malým mlsoutům oceňuji recepty i na "dobrůtkové sladké" dezerty. Už se těším, až se dáme do vaření!

Ing. Iva Jančíkováwww.farmyliberecka.cz

Tušila jsem, že pod vařečkou Dariny vzniká něco chutného. Ale, že to bude takováhle ňamina to jsem teda nečekala. Mám plnou pusu slin a pokud se jí očima, tak jsem se právě přejedla. Vizuální stránka eBooku mě doslova pohltila. A recepty ve mě vyvolaly chuť stát se postavou z filmu Julie and Julia a všechny recepty od Dariny uvařit recept po receptu, jako hlavní hrdinka filmu. Mám chuť na všechna jídla v kuchařce a to se mi u žádné nestalo. Kuchařku doporučuji všem kdo milují jídlo, protože tady si přijdou na své.

Eva Pitnerováwww.evapitnerova.cz

Vážím si každého, kdo chce ve svém životě zkusit něco nového.

Pokud ale i tak zjistíte, že e-kuchařka není nic pro Vás, tak máte možnost vrácení peněz do 14 dnů od koupi e-kuchařky. Je Vám tedy garantována 14 denní záruka vrácení peněz.

Není již na co čekat.

Je čas vařit z českých SUPERPOTRAVIN!