Hotové směsi

Hotové směsi

Vyberte si hotovou směs na Váš konkrétní emoční stav. Nabízíme osvědčené kombinace, se kterými máme sami dobrou zkušenost. Mícháme vždy na základě objednávky.

Směs na míru

Směs na míru

Pokud víte, jaké Bachovy esence potřebujete, tak klikněte na “chci směs na míru”. V pokladně pak do poznámky uvedete, které esence chcete namíchat a my Vám vybranou směs namícháme.

Nenašli jste vhodnou hotovou směs?

Nechte si od nás vybrat Bachovy esence na míru.

Bachovy esence na míru

Dopřejte si naši emailovou konzultaci ZDARMA.

Stisknutím tlačítka “Chci konzultaci” souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Proč zrovna Bachovy esence Healingherbs

Dbáme na kvalitu

K míchání směsí používáme anglickou značku Bachových esencí Healingherbs a českou kojeneckou vodu. Bachovy esence Healingherbs se vyznačují vysokou kvalitou, která je v souladu s filozofií Dr. Edwarda Bacha.
Chci vědět více »

Jsem poradce

V případě, že fungujete jako poradce Bachových esencí a nemáte schválenou provozovnu pro míchání Bachových esencí, tak můžete vyzkoušet naše Bachovy esence na míru. V případě pravidelné spolupráce možnost výhodnějších podmínek. Pro více informací nám napište na seberozvojovekurzy@gmail.com

Jsem absolvent

Pokud jste absolvent našeho kurzu Bachovy esence a nechcete si pořizovat sadu Bachových esencí (pořizovací cena sady se pohybuje od 5300 Kč), tak můžete opět využít našich míchacích služeb. Jako absolvent máte stálou slevu na namíchání Bachových esencí dle Vašeho přání. Kontaktujte nás na seberozvojovekurzy@gmail.com

Zobrazuji všech 7 výsledků