Už jste otráveni z toho, že nemáte čas a peníze na pořádné jídlo a jíte blafy?

Vím, jak si dopřávat opravdové jídlo i při časovém vytížení a omezeném rozpočtu. A to jídlo nejen chutná, ale je i pro tělo prospěšné.

Takové jídlo si můžete dopřávat i Vy. A já Vám ukážu JAK!

Dnes si umím vybrat, koupit a připravit jídlo, které mi chutná a je pro mě a mou rodinu přínosné. A umím to i při časovém vytížení a omezeném rozpočtu. 

Vždycky jsem to ale neuměla....

Jedla jsem páté přes deváté a pak mě hryzalo svědomí. Čas a peníze byly pro mě skvělou výmluvou, jak se zanedbávat. Neměla jsem přehled ani nadhled.  

Po čase jsem si ale řekla DOST!...

Hledala jsem, co tedy jíst, protože mému tělu se to nelíbilo, mně se zase nelíbilo mé tělo a zdraví se zanedlouho taky ozvalo.

Těch informací a směrů byla spousta, ještě teď nevím vše....... ale pochopila jsem ZÁKLADNÍ SOUVISLOSTI A PRINCIPY, které stačí dodržovat.

A HLAVNĚ! Naučila jsem se, jak to vše zakomponovat do každodenního života.

Teď vím, že jím opravdové jídlo a Vy ho budete jíst taky, protože vás to naučím! KDO JSEM?

Jmenuji se DARINA ŠINDELÁŘOVÁ, MILUJI JÍDLO a JSEM

  • propagátorka domácí výživné stravy...ukazuji, jak nahrazovat mrtvé rafinované potraviny potravinami živými celistvými a jak si z nich doma připravit pořádné jídlo
  • autorka několika e-booků, videí a řady inspirativních receptů
  • tvůrkyně, která dělá z jídla – každodenní rutiny –  chutný a přirozeně léčivý zážitek

A co že Vás to přesně naučím?

  1. Umět si potraviny a jídlo vybírat s citem, rozumem, důrazem na kvalitu a přitom ušetřit.
  2. Hospodařit s časem ve svůj prospěch a přitom se na jídle nešidit. 
  3. Základní fígle, tipy a recepty, které dělají z jídla to opravdové jídlo.
  4. A hlavně umět tak každý den fungovat, protože to Vám přinese tu opravdovou radost!

Proč?

Chci totiž, aby se lidé měli rádi i prostřednictvím jídla a aby naslouchali svému tělu a jeho přirozenosti. Jedině tak si lze totiž udržovat zdravé vitální tělo a vnitřní spokojenost.  

Jen si to představte.....

Budete pány svého zdraví. Vždy budete vědět, co Vy a Vaše rodina jíst, aby Vaše těla mohla fungovat tak, jak k tomu byla stvořena. Bez výmluv a omezení.

TAK JDEME NA TO!

Dovolte mi, abych Vám představila e-book:

JAK I PŘI NEDOSTATKU ČASU A PENĚZ

NEVAŘIT BLAFY

7 kroků k domácí výživné stravě

SOUHRN MÉHO VĚDĚNÍ - ZKUŠENOSTÍ - LÁSKY K VAŘENÍ A TOUHY POMOCI

CENA E-BOOKU JE  349 KČ

Co všechno za tuto cenu získáte?

Informace

Na 92 stranách naleznete systematicky ucelený postup, jak si připravit jídlo, které podpoří zdraví Vás i Vaší rodiny s ohledem na Váš čas i peníze.

Zkušenosti

Na základě mých zkušeností se naučíte základní postupy a fígle, díky kterým pak můžete vařit dle vlastní chuti a fantazie opravdová jídla. Získáte tak cenné rady, které budete moci okamžitě prakticky uplatnit.

Čas

Vše potřebné naleznete na jednom místě. Vy budete jen číst, klikat (popř. vybírat) a těšit se na vaření a "papání". Cestu hledání a střádání informací jsem totiž už za Vás prošla já.

Peníze

E-book Vám pomůže utřídit si, co je pro Vás a Vaše zdraví opravdu důležité a co je zbytečnost či komfort navíc. Ušetříte tak peníze, které můžete investovat jinak.

Pomoc

Dozvíte se, kde hledat potraviny, ze kterých si pak vykouzlíte úžasná jídla. E-book Vám pomůže s jejich výběrem a vhodným uskladněním.

Parťáka

Získáte skvělého průvodce, který Vás krok za krokem naučí efektivně fungovat v kuchyni a připravovat chutná a opravdová jídla. Tohoto parťáka budete mít nablízku ve dne i v noci 🙂

A aby toho nebylo málo, tak ode mě ještě dostanete 2 DÁRKY!

Tato sada kartiček v hodnotě 200 Kč je samostatně neprodejná.

VIP INFORMACE ZDARMA

Čas nejde zastavit. Vše jde kupředu a tedy i já a mé další hledaní. Buďte tedy u toho se mnou. Díky VIP informacím budete ve světě chutného a opravdového  jídla stále IN a Vámi zakoupený e-book tak bude stále aktualizován.

CHYTRÉ KARTIČKY, aneb co nemám v hlavě mám na kartičce

Jedná se o praktickou pomůcku, takový tahák (nejen) na ledničku, který Vám vše podstatné pomůže začlenit do Vašeho každodenního života. A nebojte, na recepty taky dojde 😉

Cena tohoto bonusu je nevyčíslitelná.

Možná si říkáte: "To je hezké, ale je tohle opravdu pro mě?"

  1. Pokud Vám záleží na tom, co jíte, tak určitě, ANO!
  2. Pokud nechcete zbytečně vyhazovat peníze a chcete si umět i při omezeném rozpočtu dobře nakoupit a uvařit, tak to je druhé ANO!
  3. Pokud si chcete umět připravit chutné a pořádné jídlo a neokrádat se přitom zbytečně o čas, tak do třetice ANO! 

Máte tak jedinečnou možnost ovlivnit kvalitu nejen Vašeho života ale i života Vašich nejbližších.

Není cena 349 Kč tak trochu moc?

Za 349 Kč dnes můžete mít 1 láhev kvalitního vína nebo třeba 2 dospělácké lístky do multikina. Já takto hodnotím své několikaleté hledání a zkušenosti, díky kterým jím dnes jídlo, které je v souladu s mým tělem a nevyhazuji zbytečně peníze do vzduchu ani nemrhám svým drahocenným časem. Tohle získáte i Vy.

Záleží, tedy na Vás, jak hodnotíte informace a zkušenosti, které Vám mají pomoci něco ve Vašem životě změnit. 

Když si tedy e-book objednám, tak musím ho hned zaplatit? A kdy ho dostanu?

Objednávku stačí uhradit bankovním převodem do 7 dnů od vytvoření objednávky. E-book včetně dárků obdržíte na e-mail, jakmile bude objednávka zaplacena. 

Chci se k e-booku ještě na něco zeptat, na koho se můžu obrátit?

Pokud Vás napadla ještě nějaká další otázka, tak jsem tady pro Vás. Napište mi na dari@darinasindelarova.cz

A co na e-book říkají Ti, co už ho četli?

E-book plný rad, doporučení a receptů. Najdete zde i spoustu odkazů, co kde nakoupit pro přípravu všech uvedených dobrot. Naučila jsem se nové recepty a získala dokonce mapu, kde seženete kvásek na chleba. Super! Je to psáno s láskou a vášní k vaření.

Dagmar FrenclováMajitelka eurec.cz a expertka v oblasti "Jak mít peníze"

Vzácne rady do kuchyne pre NAŠE zdravie, pretože práve na tanieri si servírujeme liek alebo jed. V tomto e-booku som našla veľa LIEKOV. Kto býva v Čechách nájde tipy, kde nakupovať kvalitné potraviny. Pre ostatných kopec nápadov ako pripravovať chutné a zdravé jedlá, povzbudenie do akcie, skúsiť zmeniť jedálniček bez zbytočných výhovoriek a začať kuchtiť vlastné zdravie.

Renata MrozekováExpertka na italskou kuchyni - www.milujemtaliansko.sk

Dariny e-book mě mile překvapil. O jídle přemýšlím a snažím se vařit zdravě, přesto jsem se v něm dozvěděla mnoho nového. Především tipy, jak si naplánovat vaření tak, abych nemusela stát půl dne nad plotnou. A kde nakoupit kvalitní suroviny, aniž bych za ně dala majlant. Obojí je s velkou rodinou neocenitelné 🙂 Příjemným překvapením pro mě byly konkrétní recepty oblíbené u Dariny doma, určitě je také vyzkoušíme.

Lucie KrausováDaňový vysvětlovník, luciekrausova.cz

Jsem mamina na mateřské s nedostatkem času i nedostatkem motivace k vyvařování :). Když se mi dostal do ruky tento e-book, čekala jsem pár zdravých a rychlých receptů. Kniha ale mé očekávání předčila! Je v ní hezky propojená teorie s praxí a je to podle mě takový můstek k nenásilnému přechodu z polotovarů ke zdravější stravě. A taky nutí k zamyšlení se nad svým jídelníčkem ;-). Doporučuji ji všem, kteří chtějí zlepšit své stravování (a získat více energie) a nevědí, jak začít.

Zuzana ŠmidrkalováKontaktní rodičovství "Srdcem k dětem", www.zuzanasmidrkalova.cz

Vážím si každého, kdo chce ve svém životě něco změnit.

Pokud ale i tak zjistíte, že e-book není nic pro Vás, tak máte možnost vrácení peněz do 14 dnů od koupi e-booku. Je Vám tedy garantována 14 denní záruka vrácení peněz.

Není již na co čekat....

vezměte svůj čas, peníze i zdraví do vlastních rukou!