Když hlava ví, ale srdce ne

Když hlava ví, ale stejně nám něco nejde v životě udělat jinak.

Třeba přestat s nějakou závislostí…. na alkoholu, kávě, cigaretách, mužích, zvláštních sexuálních hrátkách, atd….

Tak se stalo to, že hlava ví, ale do srdce to nedošlo.

Nepřijali jsme tuto myšlenku na hlubší úrovni své existence. V takovou chvíli je potřeba hlavu a srdce spojit. A právě homeoterapeut se může o toto spojení pokusit.

Ale pokud to na jemnější úrovni člověka (nějaké vnitřnější, duchovnější, a jiné vrstvě) nejde přijmout…. a to z různých důvodů (které můžou být různě hluboko zakopané v nás a které si přinášíme z různých i dávných situací) …. tak v takovou chvíli  nám skvěle může pomoci homeopatická esence.

Homeopatická esence dokáže jemně „narušit“ něco, aby ke spojení mohlo dojít

Ona hlavu a srdce propojí. Propojí všechny vrstvy člověka, což poté poznáme, že na nějaké myšlence, problému v hlavě již nelpíme.

V srdci už nemáme s tím spojenou uvězněnou bolest, zášť, hněv a jiné nižší energie.

A tím na hmotné úrovni už něco neděláme…..už nepotřebujeme alkohol, kávu, cigarety, mužskou pozornost, a další… a tím se i tělo uzdravuje a mění svou podobu v symbióze, synergii s duševním naladěním.

Jde o to, že změna se projeví i na těle, zase se člověk posune někam, aby opět na to mohl nějak reagovat a taková reakce zase přinese následek, změnu. A pořád stále dokola 🙂

Komentáře

 • 4 slova, která léčí


  width=
  Zadejte níže své jméno a e-mail, pošlu vám e-book "4 slova, která léčí" pro radostnější prožívání života - a získáte s ním i pravidelnou dávku Darčiny inspirace :)

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.