Průběh Homeoterapie

Pro koho je homeoterapie určena a jak probíhá? Co jsou to homeopatické esence?

Pro koho je homeoterapie určena a jak probíhá?

Je určena pro každého, kdo:

  • se v životě někde zasekl
  • řeší nějaký problém a chce s ním pomoci
  • má pocit, že je v bludném kruhu
  • není s něčím ve svém životě spokojený, např. s prací, vztahy, zdravím, penězi, láskou, dětmi a neví, co s tím

K homeoterapeutovi prostě může přijít kdokoliv a s čímkoliv, co mu v životě činí potíže, neví, jak dále a hledá efektivní řešení.

Existuje totiž spousta způsobů, jak nás život chce upozornit, že něco není v souladu s námi a s tím, co jsme si pro tento život zvolili. Možná jsme se ze své cesty jen vychýlili, možná ale stojíme na rozhodující křižovatce svého života. 

Když chodíme od lékaře k lékaři, z jedné poradny do druhé, z jednoho vztahu do druhého, z jedné práce do druhé nebo raději už do žádné nechodíme, nevycházíme vůbec ven a jsme raději doma a nic se zásadně nelepší, tak v tu chvíli nám zrcadlo nastavené homeoterapeutem může velice dobře pomoci uvidět, pochopit, přijmout a vědomě začít měnit.

"S čím vám mohu pomoci?"

Je často první otázka, kterou vám homeoterapeut položí. Klient pak vypráví svůj příběh, který ho přivádí.  A tak jak život je různorodý a díky své různorodosti je krásný a dokonalý, tak tak je to i s klienty, kteří tyhle příběhy vyprávějí a žijí. 

Homeoterapie je bez odsuzování, bez zbytečných rad, bez poučování. Klient říká pouze to, co chce sdělit. Nikdo ho do ničeho nenutí. Záleží na něm, do jaké hloubky je připraven jít. 

Homeoterapeut používá především slova. Správně mířená slova mohou udělat i při první konzultaci velký pokrok vpřed. Stačí "cvrnknout do správného místa" a zbytek se už dá do pohybu. V hlavě i srdci se rozsvítí.

Mnohdy ale ani správně mířená slova nejsou dostatečná a je potřeba je něčím podpořit. 

V tu chvíli přichází na pomoc tzv. homeopatické esence.

Umí totiž příběh klienta převyprávět tak, aby ho klient dokázal přijmout a nějak s ním začal pracovat, aby došlo ke změně.

Hluboké věci je totiž potřeba vytahovat na světlo pomalu. Sami si určujete kolik času potřebujete. Zásadní změna se nemusí dostavit hned během jedné konzultace, ale můžete absolvovat více konzultací. Záleží na vás.

Ale jakmile to v sobě pořádně rozpohybujete, tak přicházející změna bude velice efektivní a nebude to jen pouhá náplast. Změna uvnitř odstartuje i řadu změn ve vašem okolí a vy je uvidíte. Změna bude viditelná. 

Výsledek terapie hodně závisí i na tom, zda je klient připraven nést odpovědnost za to, že něco v jeho životě bude jinak.  Pokud na homeoterapii přijdete, tak to není náhoda a připraveni jste.

Co jsou to homeopatické esence?

Jedná se o esence z minerálů, zvířat, rostlin, hub, a dalších,  které působí na energetické úrovni, kde lze odstartovat nějakou změnu v životě. Homeoterapeut dokáže určit, která z esencí může klientovi pomoci s řešením jeho současné životní situace. 

Podle patologie a závažnosti dané životní situace homeoterapeut určí dobu užívání homeopatické esence. 

Homeopatické esence jsou velice efektivní obzvláště v případech, kdy je problém opravdu hluboký a je potřeba ho pomalu vytahovat na světlo a transformovat.