Healingherbs

Healingherbs není v ČR moc známá značka Bachových esencí. Bude to nejspíše proto, že koupit ji v ČR je skoro nemožné. Je to dáno především tím, že po odchodu Anglie z EU se nákup těchto Bachových esencí stížil. Healingherbs je navíc malá společnost, která se soustřeďuje na kvalitní produkty, vzdělání a výzkum než na celosvětové zastoupení. To ale této značce nikterak neubírá. Právě naopak.

Healingherbs vyrábí Bachovy esence na základě originálního postupu Dr. Edwarda Bacha. Každou esenci vyrábí osobně Julian Barnard (zakladatel této značky) z čisté pramenité vody a francouzské organické brandy.

Domov Healingherbs se nachází na hranici Anglie a Walesu v blízkosti národního parku Brecon Beacons. Díky množství přírodní pramenité vody a čistému vzduchu zde vznikají čistě přírodní Bachovy květové esence. Tyto esence jsou pak specializovaným a zkušeným týmem pečlivě lahvovány a baleny. Však posuďte sami…

Julian Barnard Bachovy esence Healingherbs

JULIAN BARNARD – ZAKLADATEL HEALINGHERBS

Julian Barnard je profesionální poradce, učitel, spisovatel a bylinkář s hlubokým spojením s divokými květinami a jejich poselstvím. Je to přední výzkumník v oblasti květinových esencí, který zasvětil svůj život pokračování práce Edwarda Bacha. Bachovy esence vyrábí již 30 let.
Je to autor řady knih o Bachových květinových esencích, a také upravil a vydal sebrané spisy Edwarda Bacha. V roce 1986 se zasloužil o vytvoření Bachova vzdělávacího programu, který měl představit květinové esence širší veřejnosti. Stále se aktivně zabývá vzděláváním, vedl přednášky a workshopy ve více než tuctu zemí v Evropě a Severní a Jižní Americe.

Zdroj: https://www.flowersociety.org/julian-barnard.htm, https://www.healingherbs.co.uk/