Život ve vás vám říká, co máte dělat

Život ve vás vám říká, co máte dělat, ale jakmile něco vysloví, tak vy to začnete cenzurovat. Tím si vědomě blokujete změnu, nějaký postup vpřed.

Některé věci prostě nechcete udělat.

Něco říct někomu, praštit s prací, zastat se sám sebe nebo někoho. Něco vám brání. Spíše vám někdo brání. Vy sami..

Za touhou něco nechat tak, jak to je, stojí strach.

Strach, co tomu řeknou ostatní, strach z budoucnosti, ze změny, co bude. Ale právě tady to skočení do neznáma může odstartovat léčení.

Neschopnost změny v životě je stagnace.

Stagnuje energie, která se někde v těle hromadí a poté projeví.

Pokud jsme v takové situaci, kterou sami nezvládneme. Nemáme dostatek odvahy a vnitřní síly, vkročit do neznáma. Ze strachu z chyby. Nejdeme v životě za další zkušeností. Život je jedna velká zkušenost ne něco správně nebo špatně (chyba).

Pokud se do takové situace dostaneme a nevíme kudy kam, tak homeoterapie může být jednou z cest, jak tuhle stagnaci rozpohybovat tak, aby byla v souladu s námi a aby se efektivně „pořešilo“ něco, co nám bránilo.

Nebo spíše, se „pořeší“ něco, abychom si my sami nebránili být součástí tohoto života a být přesně takoví, jaký život sám o sobě je plynoucí, přijímající v neustálé změně, vývoji, růstu, cesty nahoru i dolů, na vrchol i na dno.

Komentáře

 • 4 slova, která léčí


  width=
  Zadejte níže své jméno a e-mail, pošlu vám e-book "4 slova, která léčí" pro radostnější prožívání života - a získáte s ním i pravidelnou dávku Darčiny inspirace :)

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.