poradenství osobního rozvoje

Homeopatie i Bachovy esence jsou prostředky, které nám pomáhají harmonizovat naši energii a měnit naše nastavení ke spokojenějšímu životu.

Nezáleží však jen na výběru homeopatika a Bachových esencí, ale i na samotném člověkovi. Vždy je důležité, jak moc chce člověk něco ve svém životě změnit, a kolik pro to sám dokáže udělat. To druhé je klíčové.

Bez jasného záměru a odhodlání vystoupit z určitého vzorce se bohužel změna nikdy nemůže konat. A udělat ten první krok bývá často velice těžké a byli bychom raději, kdyby to někdo udělal za nás. Třeba právě to homeopatikum nebo nějaká esence.

Když 1+1 je více než 2

Pokud opravdu chceme nějaký ten krok vpřed udělat, tak není od věci podpořit svůj záměr harmonizací energetických center v našem těle. Homeopatie i Bachovy esence pracují na energetické úrovni a harmonizací našich energetických center = čaker, můžeme tento proces velice efektivně podpořit.

Jde o perfektní synergii. Protože díky společnému působení je výsledný účinek všech působících složek silnější a efektivnější. Člověk pak může intenzivněji vnímat, jak se posouvá vpřed, co to s ním dělá, a jak je toho celého podstatnou součástí.

Harmonizace energie je jeden z nástrojů, který používám v rámci poradenství osobního rozvoje, když vidím, že to danému člověku pomůže lépe zpracovat jeho „téma“, které přišel řešit.

MÁM ZÁJEM O PORADENSTVÍ >>>

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial