Harmonizace energie, tedy našich energetických center, čaker, je taková uvolňující relaxace, která nám pomáhá lépe zpracovat téma, které jsme přišli v rámci poradenství řešit. Pomáhá člověku se sjednotit a uklidnit. Přináší mu vnitřní rovnováhu a hlubší spojení sám se sebou.

Homeopatie i Bachovy esence jsou prostředky, které nám také pomáhají vyladit naši energii a měnit naše nastavení ke spokojenějšímu životu. Proto se spolu s harmonizací čaker dokáží tak perfektně doplňovat.

Spolu pomáhají uvolnit zaběhlé vzorce a hledat taková řešení a východiska z naší situace, která by nás normálně ani nenapadla.

Nezáleží však jen na výběru homeopatika a Bachových esencí, ale i na samotném klientovi. Vždy je důležité, jak moc chce klient něco ve svém životě změnit, a kolik pro to sám dokáže udělat. To druhé je klíčové.

Bez jasného záměru a odhodlání vystoupit z určitého vzorce se bohužel změna nikdy nemůže konat. Udělat ten první krok však bývá často velice těžké. A sami bychom byli nejraději, kdyby to někdo udělal za nás. Třeba právě to homeopatikum nebo nějaká esence.

harmonizace energie

Když 1+1 je více než 2

Pokud opravdu chceme nějaký ten krok vpřed udělat, tak není od věci podpořit svůj záměr harmonizací energetických center, čaker v našem těle.

Spolu s homeopatií a Bachovými esencemi jde o perfektní synergii. Protože díky společnému působení je výsledný účinek všech působících složek silnější a efektivnější. Člověk pak může intenzivněji vnímat, jak se posouvá vpřed, co to s ním dělá, a jak je toho celého podstatnou součástí.

Harmonizace čaker je jeden z nástrojů, který klientovi pomůže lépe zpracovat jeho „téma“, které přišel řešit.

Harmonizaci čaker si však lze užít i bez dalších podpůrných prostředků. Je to taková perfektní energetická sprcha po náročném dni.

Jak Harmonizace energie probíhá

Harmonizace energie, čaker probíhá formou relaxace, a to buď v sedě nebo v leže, záleží na tom, co je vám příjemnější.

  1. Nejdříve si však spolu lehce popovídáme, co vás trápí, ať víme, na co se zaměřit.
  2. Pomocí meditační hudby a dechu se nejprve uvolníte, odprostíte se od svých myšlenek.
  3. Pak se necháte se zavřenýma očima vést mým hlasem.
  4. Dle potřeby projdeme jednotlivé čakry.
  5. Na konci celého sezení vám pak můžu doporučit ještě určitá vizualizační cvičení či jiné podpůrné prostředky.
  6. Harmonizace energie nenahrazuje lékařskou péči.

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑