studium, škola, seminář

Kurz je plně obsazen.

Napište nám svůj e-mail na seberozvojovekurzy@gmail.com a jakmile bude vypsán další termín, tak Vás budeme informovat.

Kurz Bachovy esence pro pokročilé je pro všechny, co již nějaké povědomí o Bachových esencích mají, ví jak se používají, ale chtějí více zabrousit do praxe a konkrétních situací. Pro úplné neználky raději doporučuji 1 denní kurz Bachovy esence zde »

V kurzu Bachovy esence pro pokročilé se budeme zabývat emočními stavy, se kterými se u lidí můžeš často v dnešní době setkat, a jejich řešením. Řekneme si i o některých hotových směsích, které dobře v praxi fungují. Zaměříme se i na to, jak přistupovat k dětem a jejich emočním problémům. Naučíš se některé vychytávky, jak komunikovat, klást otázky, a další.

Znalosti a zkušenosti z tohoto kurzu využiješ nejenom v běžném každodenním životě, pro sebe a své blízké, ale i pro své klienty. Obzvláště pokud pracuješ třeba jako pedagog, poradce, psycholog, kouč, terapeut, dula, apod.

Prostě kdokoliv, kdo se u svých klientů setkává s emočními situacemi, a chce mít pro jejich řešení užitečného pomocníka. Bachovy esence lze navíc kombinovat s dalšími různými metodami či léčebnými prostředky. Jejich spektrum využití je tedy velice široké.

Kurz bachovy esence pro pokročilé – program:

  • Konkrétní emoční stavy, se kterými se v dnešní době často u lidí setkáš, a jejich řešení v praxi
  • Hotové směsi Bachových esencí → ověřené směsi, které v praxi fungují a můžou se Ti hodit.
  • Bachovy esence a děti → jak přistupovat k dětem, časté emoční problémy dětí a jejich řešení.
  • Dovednosti, jak komunikovat → jak pozorovat a naslouchat, jak klást otázky, na co si dát pozor, neverbální komunikace, a další
  • Sestavíš si 2 užívací lahvičky s Bachovými esencemi (každá 30 ml) dle Tvého výběru
  • Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu

Kurz Bachovy esence – termín, místo konání a cena

Kurz Bachovy esence pro pokročilé je 2 denní kurz, který se koná v Brně, a to vždy v sobotu od 9:00 do 18:00 hodin. Nejbližší kurz proběhne ve dnech 30. 9. a 14. 10. 2023.

Kurz se bude konat v Centru Mandala, Opletalova 600/6 Brno. A kurz povede lektorka a poradkyně v oblasti Bachových esencí a homeopatie Bc. Darina Šindelářová.

Cena za celý kurz (2 dny) je 3600 Kč. Aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit, tak je potřeba předem uhradit částku za 1 den, tzn. 1800 Kč. Tato platba je v případě, že bude z Tvé strany účast na kurzu zrušena (kdykoliv před zahájením kurzu), nevratná. Lze ale, aby místo Tebe nastoupil někdo jiný. Zbylá část kurzu se hradí poté v hotovosti či převodem 1. den kurzu.

Na zaplacení kurzu lze uplatnit Benefit plus. V případě nenaplnění min. počtu 5 účastníků kurzu si vyhrazuji změnu termínu kurzu. O změně budeš dopředu informován.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 2 lahvičky Bachových esencí (každá 30 ml) dle Tvého výběru a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy.

Za promeškané dny (nebo jejich část) z Tvé strany neposkytuji náhradu, nahrávky ani nevracím peníze. Ale nezoufej, vždy hledám individuální řešení dle konkrétní situace, abys o nic nepřišel. Navíc budeš mít tištěné materiály a vždy budeš mít možnost se na mě v průběhu kurzu obrátit, kdy Ti velice ráda vše dovysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky.

Ale pozor! jako absolvent kurzu získáváš další výhody

Přihláška na Kurz Bachovy esence pro pokročilé

Níže vyplň všechna pole přihlášky. Zásady ochrany osobních údajů nalezneš zde».  Všeobecné obchodní podmínky nalezneš zde». Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. 

Jakmile se bude kurz blížit, tak obdržíš na e-mail organizační informace. V případě potřeby nebo uplatnění Benefit plus neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti moc ráda pomůžu.

Kurz je plně obsazen.

Napište nám svůj e-mail na seberozvojovekurzy@gmail.com a jakmile bude vypsán další termín, tak Vás budeme informovat.

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑