studium, škola, seminář

Tento intenzivní 2 denní kurz Bachovy esence Tě hluboce zasvětí do světa Bachových esencí a jejich využití v praxi pro vybrané emoční stavy, děti či zvířata. Pochopíš, jak k těmto skupinám z pohledu Bachových esencí přistupovat. Budeme řešit konkrétní situace a postupy – jak komunikovat, klást otázky, čeho si všímat, aj. Bude to prostě výživné a perfektně to doplní Tvou základní znalost Bachových esencí.

Kurz je vhodný především pro všechny, co již něco o Bachových esencích ví a chtějí si znalosti prohloubit (pro úplné neználky raději doporučuji 1 denní kurz Bachovy esence pro život).

Znalosti a zkušenosti z tohoto kurzu využiješ nejenom v běžném každodenním životě, pro sebe a své blízké, ale i pro své klienty. Obzvláště pokud pracuješ jako pedagog, poradce, psycholog, kouč, terapeut, masér, dula, porodní asistentka či veterinář.

Prostě kdokoliv, kdo chce svým klientům (lidským i zvířecím) pomoci lépe pracovat s emocemi a nepříjemnými stavy, které mohou emoce přinášet. Bachovy esence lze navíc kombinovat s dalšími různými metodami či léčebnými prostředky. Jejich spektrum využití je tedy velice široké.

Absolvováním tohoto kurzu se naučíš a získáš:

  • Přehled o Bachových esencích – vhled do každé esence z pohledu samotné rostliny, jejich použití pro dospělé, děti, zvířata – konkrétní emoční stavy a situace
  • Jak se esence míchají a kombinují – tipy z praktického užívání, tipy i na konkrétní ověřené směsi pro jednotlivé skupiny, namíchání 2 vlastních užívacích lahviček dle Tvého výběru (každá má 30 ml).
  • Dovednosti, jak komunikovat a postupovat při výběru esencí – jak pozorovat a naslouchat, jak klást otázky, na co brát u jednotlivých skupin zřetel
  • Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu a po skončení kurzu máš možnost být členem uzavřené facebookové skupiny, kde můžeš i nadále sdílet své zkušenosti, diskutovat, klást otázky, radit se se mnou, apod.

Kurz Bachovy esence pro pokročilé – termín, místo konání a cena

Kurz probíhá prezenční formou a celkem zahrnuje 2 dny. Časová dotace je vždy sobota od 9:00 do 18:00 hodin. V průběhu jsou přestávky dle potřeby a domluvy. Nejbližší kurz proběhne ve dnech 30. 9. a 14. 10. 2023. Kurz je pro maximálně 12 osob.

Kurz se bude konat v Centru Mandala, Opletalova 600/6 Brno. A kurz povede Bc. Darina Šindelářová.

Cena za celý kurz (2 dny) je 3600 Kč. Aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit, tak je potřeba předem uhradit 1800 Kč. Tato platba je v případě, že bude z Tvé strany účast na kurzu zrušena (kdykoliv před zahájením kurzu), nevratná. Lze ale, aby místo Tebe nastoupil někdo jiný nebo Ti lze nabídnout jiný termín kurzu. Zbylá část kurzu se hradí poté v hotovosti či převodem 1. den kurzu.

Co vše v ceně kurzu máš?

  • veškerý tištěný materiál → nemusíš si kupovat žádné další knížky
  • přístup do uzavřené facebookové skupiny → můžeš sdílet své dojmy, zkušenosti a ptát se o rady svých spolustudentů nebo rovnou i mě 😉
  • slevový kupón v hodnotě 500 Kč na sadu Bachových esencí od Energie rostlin → můžeš si tak pořídit sadu od české značky Bachových esencí a něco i ušetřit
  • 2 užívací lahvičky (každá 30 ml) namíchány dle Tvých potřeb
  • základní občerstvení v podobě vody, čaje či kávy

Za promeškané dny z Tvé strany neposkytuji náhradu, nahrávky ani nevracím peníze. Ale nezoufej, vždy hledám individuální řešení dle konkrétní situace, abys o nic nepřišel. Navíc budeš mít tištěné materiály a vždy budeš mít možnost se na mě v průběhu kurzu obrátit, kdy Ti velice ráda vše dovysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky. K tomu budeš mít přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budeme vzájemně sdílet vše, co se „bachovek“ týká, a co Tě zajímá.

Nově můžeš na kurz bachovy esence použít i Benefit plus kartu či poukaz.

Přihláška na Kurz Bachovy esence pro pokročilé

Níže vyplň všechna pole přihlášky (Tvou adresu potřebuji do účetnictví) a pokud chceš uplatnit i Benefit plus kartu nebo poukaz, tak zaškrtni příslušné políčko. Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail potvrzení o přihlášení a údaje k platbě. Během září 2023 pak obdržíš organizační e-mail. V případě potřeby neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti ráda pomůžu.

Tvé osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová, Brno, IČ: 05062454) je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka ODESLAT PŘIHLÁŠKU vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení se do Kurzu Bachovy esence pro pokročilé. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat napsáním na seberozvojovekurzy@gmail.com