studium, škola, seminář

Spuštěno přihlašování na termín

14. 9. 2024 ↓↓↓

Kurz Bachovy esence pro pokročilé je pro všechny, co již nějaké povědomí o Bachových esencích mají, ví jak se používají, ale chtějí více zabrousit do praxe a konkrétních situací. Pro úplné neználky raději doporučuji 1 denní kurz Bachovy esence zde »

V kurzu Bachovy esence pro pokročilé se budeme zabývat emočními stavy, se kterými se u lidí můžeš často v dnešní době setkat, a jejich řešením. Řekneme si i o některých hotových směsích, které dobře v praxi fungují. Zaměříme se i na to, jak přistupovat k dětem a jejich emočním problémům. Naučíš se některé vychytávky, jak komunikovat, klást otázky, a další.

Kurz bachovy esence pro pokročilé – program:

  • Konkrétní emoční stavy, se kterými se v dnešní době často u lidí setkáš, a jejich řešení v praxi
  • Hotové směsi Bachových esencí → ověřené směsi, které v praxi fungují a můžou se Ti hodit.
  • Bachovy esence a děti → jak přistupovat k dětem, časté emoční problémy dětí a jejich řešení.
  • Dovednosti, jak komunikovat → jak pozorovat a naslouchat, jak klást otázky, na co si dát pozor, neverbální komunikace, a další
  • Dle Tvého výběru si sestavíš 1 užívací lahvičku s Bachovými esencemi (obsah 30 ml)
  • Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu

Kurz Bachovy esence – termín, místo konání a cena

Kurz Bachovy esence pro pokročilé je 1 denní kurz, který se koná v Brně, a to vždy v sobotu od 9:00 do 18:00 hodin. Nejbližší kurz proběhne 14. 9. 2024.

Kurz se bude konat v Centru Mandala, Opletalova 600/6 Brno. A kurz povede lektorka a poradkyně v oblasti Bachových esencí a homeopatie Bc. Darina Šindelářová.

Cena za kurz je 2 200 Kč. Na zaplacení kurzu můžeš uplatnit i Benefit plus.

Aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit, tak je potřeba částku 2 200 Kč uhradit předem na účet. Tato platba je nevratná. Pokud se kurzu nebudeš moci zúčastnit z důvodu nemoci, tak Ti nabídnu jiný termín konání (maximálně 1x náhradní termín), nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného. O peníze tedy nepřijdeš. 

V případě nenaplnění min. počtu 5 účastníků kurzu si vyhrazuji změnu termínu kurzu. O změně budeš dopředu informován.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 1 lahvičku Bachových esencí dle Tvého výběru (obsah 30 ml) a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy.

Ale pozor! jako absolvent kurzu získáváš další výhody

Přihláška na Kurz Bachovy esence pro pokročilé

Níže vyplň všechna pole přihlášky. Zásady ochrany osobních údajů nalezneš zde».  Všeobecné obchodní podmínky nalezneš zde». Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. 

Jakmile se bude kurz blížit, tak obdržíš na e-mail organizační informace. V případě potřeby nebo uplatnění Benefit plus neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti moc ráda pomůžu.

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑