studium, škola, seminář

přihlas se do kurzu do 15. 12. 2022 a po zaplacení získáš Pastilky Krizová esence v hodnotě 199 Kč jako dárek! Čti dále↓

Staň se Bachovkovým profesionálem! Tento intenzivní 3 víkendový kurz Bachovy esence Tě hluboce zasvětí do světa Bachových esencí. Pochopíš nejen esence, ale i samotné rostliny, ze kterých esence vznikají. Naučíš se, jak v případě Bachových esencí komunikovat s klientem. Pochopíš, jak z pohledu Bachových esencí přistupovat k dětem, a jak třeba ke psům. Bude to prostě výživné!

Samozřejmě se naučíš úplné základy jako je vznik Bachových esencí, jejich používání, míchání, aj. Ale taky se naučíš spoustu praktických vychytávek, které Ti pomůžou zvládat tak běžné, ale zároveň nepříjemné stavy jako jsou například:

 • krizové situace a dlouhodobý stres
 • panické strachy a ataky, stavy melancholie a zoufalství
 • vnitřní nejistota, tréma, plachost a ostych
 • únavové stavy, stavy bez elánu a vitality
 • záchvaty vzteku, agrese, žárlivosti
 • neschopnost zastavit myšlenky v hlavě, neschopnost být v přítomnosti
 • jakékoliv druhy strachů, těžké adaptace na změny
 • pocity osamělosti a smutku, aj.

Znalosti a zkušenosti z tohoto kurzu využiješ nejenom v každodenním životě, pro sebe a své blízké, ale i pro své klienty.

Co můžeš od Kurzu Bachovy esence čekat?

Kurz Bachovy esence je veden zábavnou a hravou formou zaměřenou na zážitek a zkušenost. Díky tomu se Ti Bachovy esence dostanou lépe pod kůži a budeš mít při výběru esencí jistotu. Proto se i podíváme na konkrétní rostliny, ze kterých se esence vyrábí. Protože když pochopíš rostlinu, tak získáš i správný „feeling“ samotné esence.

Během kurzu si Bachovy esence vyzkoušíš i na sobě. Zažiješ tak, jak působí a s čím opravdu dokážou pomoci. Lépe tak pochopíš, jak ke svým klientům přistupovat, jak jim působení Bachových esencí vysvětlit. A dokážeš jim pak i lépe porozumět.

Během kurzu budeme používat a rozvíjet, jak rozumovou, tak i intuitivní stránku nás samých. Zjistíš tak, ve které části leží Tvé těžiště, a získáš tak větší sebedůvěru ve své schopnosti.

V kurzu si vyzkoušíš nakapat vlastní 2 užívací lahvičky a namícháš si i vlastní krizový krém.

Pro koho je kurz Bachovy esence určen?

Kurz Bachovy esence je určen pro všechny, kteří se chtějí do hloubky naučit pracovat s celosvětově známými Bachovými květovými esencemi.

A nejen to, je určen i pro všechny, kteří pracují s lidmi (ale i zvířaty) a hledají pro své klienty něco, co by jim pomohlo lépe pracovat s emocemi. Bachovy esence lze totiž kombinovat s dalšími různými metodami či léčebnými prostředky.

Bachovy esence tedy ocení a využijí všichni:

 • pedagogové, psychologové, terapeuti, kouči
 • lékaři, porodní asistentky, veterináři, pracovníci v útulcích pro zvířata
 • fyzioterapeuti, maséři
 • kosmetičky, kadeřnice a všichni, co pečují o vnitřní i vnější krásu, a další

Absolvováním tohoto kurzu se naučíš a získáš:

 • Co jsou Bachovy esence – odkud se vzaly, v čem jsou tak úchvatné, kde je koupím
 • Přehled Bachových esencích – s čím každá esence pomáhá, přínos esencí pro dospělé, děti, zvířata a rostliny
 • Možnosti a způsoby, jak Bachovy esence vybírat
 • Jak se esence míchají a používají – tipy z praktického užívání, namíchání 2 vlastních užívacích lahviček (každá má 30 ml) a 1 krizového krému (50 ml)
 • Esence si vyzkoušíš i na sobě – zažiješ tak vlastní sebereflexi a tím podpoříš svůj seberozvoj (získáš i slevový kupón na svou vlastní sadu Bachových esencí)
 • Dovednosti, jak komunikovat s klientem – jak pozorovat a naslouchat, jak klást otázky, jak klienta podpořit v jeho seberozvoji
 • Zkušenosti, nezapomenutelné „esence“ zážitky, nová přátelství a i na supervize dojde 🙂
 • Obdržíš certifikát o absolvování kurzu

přihlas se do kurzu do 15. 12. 2022 a po zaplacení získáš Pastilky Krizová esence v hodnotě 199 Kč jako dárek!

Jde o tzv. krizovou krabičku od Energie rostlin (50 g), která je vyrobena přesně podle originální receptury Dr. Bacha. Je to krabička pro všechny situace, kdy nás přepadne krize, šok, strach či panika. V krabičce najdeš cca 50 kusů pastilek bez alkoholu, které mají trvanlivost 2 roky. Pastilky jsou bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez alkoholu, bez lepku, bez laktózy. Jsou vhodné pro děti, vegetariány i vegany.

Nárok na pastilky Ti vzniká po zaplacení kurzu (je nutné se přihlásit do 15. 12. 2022) a pastilky Ti předám na kurzu v den jeho konání.

Kurz Bachovy esence – termín, místo konání a cena

Kurz probíhá prezenční formou a celkem zahrnuje 3 víkendy (vždy 1x za měsíc). Díky 3 víkendům dokážeš Bachovy esence řádně vstřebat a můžeš po skončení kurzu začít Bachovy esence ihned pro své klienty používat.

Časová dotace je sobota vždy od 9-15 hodin, neděle vždy od 9 do 13 hodin. V průběhu jsou přestávky dle potřeby a domluvy.

Nejbližší termín kurzu je OD 21. LEDNA AŽ DO 19. BŘEZNA 2023

(Kurz proběhne tyto víkendy: 21. – 22. 1. 2023, 18. – 19. 2. 2023 a 18. – 19. 3. 2023)

Kurz se bude konat v Brně, adresa místa konání bude teprve upřesněna.

Cena za celý kurz (3 víkendy) je 4 500 Kč. Platba za 1. víkend kurzu (1500 Kč) se platí předem na účet. Jedině tehdy Ti může být místo rezervováno a může se kurz uskutečnit. Tato platba je v případě, že bude z Tvé strany účast na kurzu zrušena (kdykoliv před zahájením kurzu), nevratná. Lze ale, aby místo Tebe nastoupil někdo jiný nebo Ti lze nabídnout jiný termín kurzu. Zbylá část kurzu se hradí poté v hotovosti 1. víkend kurzu.

Nově můžeš na kurz bachovy esence použít i Benefit plus kartu či poukaz.

Co vše v ceně kurzu máš?

 • veškerý tištěný materiál → nemusíš si kupovat žádné další knížky
 • přístup do uzavřené facebookové skupiny Kurz Bachovy esence → můžeš sdílet své dojmy, zkušenosti a ptát se o rady svých spolustudentů nebo rovnou i mě 😉
 • slevový kupón v hodnotě 500 Kč na sadu Bachových esencí od Energie rostlin (podrobnosti se dozvíš v kurzu) → můžeš si tak pořídit sadu od české značky Bachových esencí a něco i ušetřit
 • 2 užívací lahvičky (každá 30 ml) namíchány dle Tvých potřeb
 • 1 Tebou namíchaný krizový krém (50 ml)
 • základní občerstvení v podobě vody, čaje či kávy

A pokud se přihlásíš do 15. 12. 2022, tak po zaplacení získáš Pastilky Krizová esence v hodnotě 199 Kč jako dárek!

Proč kurz zrovna se mnou?

Miluji poslouchat příběhy lidí a hledat řešení jejich trápení, aby se opět cítili v pohodě. Proto jsem absolvovala různé seberozvojové kurzy a semináře, a taky studium na Homeopatické fakultě s klinikou v Brně. 

Zde jsem se kromě homeopatie a tkáňových solí, naučila pracovat i s Bachovými esencemi. Poté jsem absolvovala learning program od Healingherbs a jsem členem Flower essence society. A protože učím (Bachovky kurzy), tak jsem si vzdělání rozšířila o Pedagoga volného času.

Mimo své kurzy a individuální poradenství, pracuji i v Domě dětí a mládeže Helceletka, kde vedu klub Pastvinka pro děti ve věku 2-5 let. K dětem mám velice blízko, a proto i mými častými klienty jsou právě maminky s dětmi, ale nejen ty :).

Dříve jsem se mihla i v televizních pořadech Dobré ráno nebo Sama doma, a realizovala přednášky pro rodiče týkající se výživy a Bachových esencí (Brána k dětem Brno, Duhový ráj Brno, Komunitní centrum Lípa Sokolnice, Klub maminek Vranovice, Klub maminek Těrlicko, mateřská školka v Chrlicích, Ivanovicích, Jundrově, aj.).

Přihláška na Kurz Bachovy esence

Níže vyplň všechna pole přihlášky a pokud chceš uplatnit i Benefit plus kartu nebo poukaz, tak zaškrtni políčko. Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail potvrzení. Na začátku ledna 2023 pak obdržíš organizační e-mail. V případě potřeby neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti ráda pomůžu.

Za promeškané víkendy z Tvé strany neposkytuji náhradu víkendu, nahrávky ani nevracím peníze. Avšak z každé lekce budeš mít vždy tištěné materiály a vždy budeš mít možnost se na mě v průběhu kurzu obrátit, kdy Ti velice ráda vše dovysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky. Navíc budeš mít přístup do uzavřené facebookové skupiny Kurz Bachovy esence, kde budeme vzájemně sdílet vše, co se „bachovek“ týká, a co vás všechny zajímá.

Tvé osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová, Brno, IČ: 05062454) je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka ODESLAT PŘIHLÁŠKU vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení se do Kurzu Bachovy esence. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat napsáním na seberozvojovekurzy@gmail.com