Seberozvojový a relaxační víkend

Víkend pro ženy je tu proto, abys konečně mohla zvolnit, oddechnout si, užít si společnost dalších podobně naladěných žen a hlavně dát maximální péči sama sobě! A to, ať už po psychické, tak i fyzické stránce.

Pojď na chvíli vypnout a užít si to, že nic nemusíš. Žádná práce, žádné děti, žádné starosti.


Pojď si užít relaxační víkend pro ženy plný zážitků v malebném prostředí Šafránkova Mlýnu, kde o Tebe budou pečovat hned dvě zkušené lektorky – Jana a Darina.

Seberozvojový víkend pro ženy

Co s námi zažiješ?

Relaxaci a harmonizační meditaci
Propojení se svou intuitivní stránkou
Kreativní tvoření s Bachovými esencemi
Smyslnost a nespoutanost tance

V průběhu pobytu můžeš využít fitness, tělocvičny, venkovní vyhřívaný bazén, aj. Bude to jízda!

seberozvojový víkend pro ženy » program

Seberozvojový víkend pro ženy zahájíme v pátek večer, kdy zažiješ řízenou meditaci. V řízené meditaci se Ti otevřou postupně jednotlivá energetická centra (čakry) a necháme proud života, aby Tě zavedl právě tam, kam je třeba něco ozdravit, doplnit a harmonizovat. Dozvíš se taky něco o čakrách, jejich barvách a o tom, co je naplňuje a léčí.

V sobotu navážeme na páteční meditaci a zažiješ andělské kreslení. Naladíš se na své anděly strážné a průvodce, kteří se starají o Tvé nejvyšší dobro. Svůj prožitek ze shledání si pak vlastní rukou, vedenou Tvým andělem, nakreslíš, a odneseš si tak vlastní andělskou kresbu.

Po obědě a poledním odpočinku se zaměříme na Tvé emoce a psychickou pohodou. Seznámíš se s květovými esencemi Dr. Bacha a společně budeme hledat, které esence Ti pomohou se cítit více vyrovnaně a v harmonii. Vytvoříš si tak vlastní lahvičku květových esencí.

Společný víkend pro ženy završíme v neděli dopoledne, kdy zažiješ smyslnost a nespoutanost indického tance Bollywood. Tento tanec je zcela neotřelý, svobodný a bez pravidel. Můžeš v něm zažít romanci, drama, party, prostě cokoliv, po čem toužíš. Můžeš dát volný průchod svému já a neřešit, co je správně. A vůbec k němu nepotřebuješ žádné taneční zkušenosti.

V průběhu pobytu můžeš využít dalších aktivit a možností, které penzion Šafránkův Mlýn nabízí.

V ceně ubytování je zahrnuto: využívání fitness, tělocvičny, fotbalového, nohejbalového a volejbalového hřiště, stolní tenis, ruské kuželky, petangue a venkovních dvou vyhřívaných bazénů.

Lze využít i whirpool či finskou saunu, ale toto wellness není v ceně pobytu zahrnuto.

Můžeš si však odvézt mnohem více!

V sobotu večer po hlavním programu se můžeš obrátit na lektorky, které s Tebou rády soukromě proberou, co Tě trápí a co potřebuješ individuálně řešit.

Jana Tě ráda individuálně provede andělskou terapií, která sahá i mimo úroveň vědomého chápání. Pracuje s jemně hmotnými úrovněmi bytí. Společně budete nahlížet na vaše životní výzvy jiným úhlem pohledu a budete čistit negativní energie, traumata, nepotřebné programy a vzorce chování. Získáš tak nasměrování k rozklíčování opakujících se nepříjemných životních situací.

Tato individuálka není v ceně pobytu, ale je pro Tebe v případě zájmu se slevou 50% (místo 1500 Kč, pouze za 750 Kč).

Darina s Tebou zase ráda probere, co Tě trápí fyzicky ve spojení s Tvým psychickým nastavením. Doporučí Ti, které tkáňové soli či homeopatika Ti mohou pomoci a fyzicky Tě podpořit.

Tato individuálka není v ceně pobytu, ale je pro Tebe v případě zájmu se slevou 50% (místo 1000 Kč, pouze za 500 Kč).

Kdo je Jana a Darina?

Seberozvojový víkend pro ženy
Jana K. Valouchová

Jana Košulics Valouchová se od roku 2012 věnuje terapeutické činnosti v oblasti emočního koučinku a andělských vhledů. Tvoří transformační obrazy, vede arteterapeutické kurzy a také poskytuje poradenství osobního rozvoje, andělské vhledy a bachovy esence na míru.

Věřím, že každá nemoc je odrazem dlouhodobé nerovnováhy v oblasti emoční a duševní. Vše souvisí se vším a proto je potřeba jedno od druhého neoddělovat.

Víkendový pobyt pro ženy
Darina Šindelářová

Darina Šindelářová pracuje jako poradce Bachových esencí, homeopatie a tkáňových solí. Jako pedagog volného času pracuje i s malými dětmi a pro dospělé pořádá kurz Bachových esencí. Pomáhá lidem pracovat s myslí a emocemi, propojuje intuitivní stránku s rozumovou a nově dělá i harmonizace energie.

Organizační informace a přihláška na seberozvojový víkend pro ženy

Seberozvojový víkend pro ženy se koná vždy od pátku 15:00 hodin do neděle 14:00 hodin.

nový termín zatím není vypsaný.

V případě zájmu pro skupinu kamarádek, nebo jako benefit, teambuilding pro své zaměstnankyně, pište na seberozvojovekurzy@gmail.com

Místo konání bude Penzion Šafránkův mlýn. Ubytování bude v pokojích penzionu, plná penze, parkování přímo v areálu. Mimo cenu ubytování si můžeš zarezervovat finskou saunu či whirpool.

Cena za víkend pro ženy je celkem 5 500 Kč. A skládá se ze dvou částí:

V ceně 2740 Kč máš lektorné a materiál použitý během programu. Tato částka se hradí předem na účet po odeslání přihlášky a je nevratná. Jedině tehdy Ti může být místo rezervováno a víkend může být uskutečněn.  

Pokud se však nebudeš moci víkendu zúčastnit z důvodu nemoci, tak Ti nabídneme jiný termín konání, nebo můžeš za sebe poslat jinou ženu. O peníze tedy nepřijdeš.

Nově můžeš na tuto část uplatnit i Benefit Plus kartu či poukaz.

Zbylá část, tzn. 2760 Kč, pokrývá ubytování, plnou penzi, poplatek obci. Tato částka se platí až na místě kartou nebo v hotovosti.

Daruj seberozvojový víkend své milé a o dárkový poukaz už se postaráme 😉

Seberozvojový víkend

Níže vyplň všechna pole přihlášky a pokud chceš uplatnit i Benefit plus kartu nebo poukaz, tak zaškrtni políčko. Pokud chceš na pobyt vytvořit dárkový poukaz, tak opět v přihlášce zaškrtni příslušné políčko.

Jakmile odešleš přihlášku, tak pak na e-mail obdržíš informace k platbě. Po zaplacení částky 2740 Kč pak obdržíš potvrzení a organizační informace. V případě potřeby neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598.

Tvé osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová, Brno, IČ: 05062454) je na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka ODESLAT PŘIHLÁŠKU vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení se na seberozvojový víkend pro ženy. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat napsáním na seberozvojovekurzy@gmail.com

nový termín zatím není vypsaný.

V případě zájmu pro skupinu kamarádek, nebo jako benefit, teambuilding pro své zaměstnankyně, pište na seberozvojovekurzy@gmail.com