CENA ZA SEBEROZVOJOVÝ VÍKEND JE CELKEM 5 500 KČ. A SKLÁDÁ SE ZE DVOU ČÁSTÍ:

V ceně 2740 Kč máš lektorné a materiál použitý během programu. Tato částka se hradí předem na účet po odeslání přihlášky a je nevratná. Jedině tehdy Ti může být místo rezervováno a víkend může být uskutečněn.  

Pokud se však nebudeš moci víkendu zúčastnit z důvodu nemoci, tak Ti nabídneme jiný termín konání, nebo můžeš za sebe poslat jinou ženu. O peníze tedy nepřijdeš.

Nově můžeš na tuto část uplatnit i Benefit Plus kartu či poukaz.

Zbylá část, tzn. 2760 Kč, pokrývá ubytování, plnou penzi, poplatek obci. Tato částka se platí až na místě kartou nebo v hotovosti.

DARUJ SEBEROZVOJOVÝ VÍKEND SVÉ MILÉ A O DÁRKOVÝ POUKAZ UŽ SE POSTARÁME 😉

Seberozvojový víkend

Jdeme na samotnou přihlášku

Níže vyplň všechna pole přihlášky a pokud chceš uplatnit i Benefit plus kartu nebo poukaz, tak zaškrtni políčko. Pokud chceš, abychom Ti vytvořili dárkový poukaz, tak opět v přihlášce zaškrtni příslušné políčko.

Jakmile odešleš přihlášku, tak na e-mail obdržíš informace k platbě. Po zaplacení částky 2740 Kč pak obdržíš potvrzení a organizační informace. V případě potřeby neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598.

Tvé osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová, Brno, IČ: 05062454) je na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka ODESLAT PŘIHLÁŠKU vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení se na seberozvojový víkend pro ženySvůj souhlas můžeš kdykoli odvolat napsáním na seberozvojovekurzy@gmail.com

nový termín zatím není vypsaný.

V případě zájmu pro skupinu kamarádek, nebo jako benefit, teambuilding pro své zaměstnankyně, pište na seberozvojovekurzy@gmail.com