O mně a kontakt

Jmenuji se Darina Šindelářová a mou největší zálibou je osobní rozvoj. Vždy mě zajímalo, kdo jsem a co je podstatou života. Baví mě poslouchat příběhy lidí a pomáhat rozklíčovat jejich trápení a problémy. Už od dětství se snažím na všem hledat to pozitivní a zároveň to učit i ostatní. Nebo jim alespoň ukázat, že se lze na věci dívat i z jiného úhlu.

Díky této vnitřní touze jsem absolvovala různé seberozvojové kurzy a semináře, ale hlavně tříletou školu homeopatie na Homeopatické fakultě v Brně. Zde jsem se kromě homeopatie a tkáňových solí, naučila pracovat i s Bachovými esencemi. Poté jsem absolvovala learning program od Healingherbs a jsem členem Flower essence society. A protože i učím, tak jsem si vzdělání rozšířila o Pedagoga volného času.

Co vše dělám a nabízím

  1. Poradenství osobního rozvoje – pracuji hlavně s homeopatií, tkáňovými solemi, Bachovými esencemi + harmonizace energetických center.
  2. Pedagog volného času a lektor – Kurz Bachovy esence v praxi.
  3. Dříve jsem se mihla i v televizních pořadech Dobré ráno nebo Sama doma, a realizovala přednášky pro rodiče (Brána k dětem Brno, Duhový ráj Brno, Komunitní centrum Lípa Sokolnice, mateřská školka v Chrlicích, Ivanovicích, Jundrově, aj.).

Kontakt a cena za poradenství

Termíny poradenství po domluvě předem.V případě zájmu mě kontaktujte na e-mailu dari.sindelarova@gmail.com (odpověď očekávejte do 3 pracovních dnů).

Nebo mi zavolejte na tel. +420 739 438 598 (od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00 hodin).

Sídlím na adrese Hlavní 325/61, Brno 624 00. Nejsem zdravotnické zařízení. Poradenství nenahrazuje lékařskou péči.

Cena za poradenství (Bachovy esence, homeopatie, tkáňové soli, harmonizace energie) je 1000 Kč/ 1hodina/1 osoba.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial