Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka „Chci konzultaci“ souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑

Kontakt na Darinu

Bc. Darina Šindelářová
Sídlo: Pastviny 10a, Brno 624 00; IČ: 05062454
Provozovna kurzy: Centrum Mandala, Opletalova 6, Brno 602 00
(kurzy dle termínů vypsaných na stránkách)
Tel.: 739 438 598 (volejte Po-Pá 14:00-17:00)
E-mail: dari.sindelarova@gmail.com nebo seberozvojovekurzy@gmail.com

Pořádám kurzy Bachových esencí

  • Kurz Bachovy esence, 1 denní – kurz je pro všechny, co se chtějí naučit používat Bachovy esence a umět si sami poradit s nepříjemnými emočními stavy a situacemi
  • Kurz Bachovy esence pro pokročilé – 1 denní kurz určený pro všechny, co již nějaké povědomí o Bachových esencích mají, ví jak se používají, ale chtějí více zabrousit do praxe a řešit konkrétní věci.

U nás přijímáme Benefit plus

Pokud máš Benefit plus, tak ho můžeš uplatnit na jednodenní Kurz Bachovy esence nebo na jednodenní denní Kurz Bachovy esence pro pokročilé.

O Darině

Jmenuji se Darina Šindelářová a pomáhám lidem, aby se opět cítili v klidu a pohodě.

proč?

Protože ráda naslouchám lidem a jejich příběhům. Miluji příběhy. Je neuvěřitelné, co vše se v životě jednoho člověka může přihodit. Nepřestává mě to fascinovat.

Vyrostla jsem na pohádkách, které mají vždy šťastný konec. Asi proto dokážu vidět pozitivní věci i tam, kde byste je normálně nehledali.

A právě díky tomu ráda lidem pomáhám překonat těžkosti a trápení, kterých se sami těžko zbavují. Aby to jako v té pohádce skončilo: „A všichni žili šťastně až do ….“

Dokážu prostě vidět a hledat řešení, která ostatní nemusí vidět. Nebo spíše nechtějí vidět.

O mně a kontakt

protože s každým řešením musíte vždy překročit svůj stín

….vyjít z ulity…opustit komfortní zónu…udělat v životě změnu, nebo jak se tomu říká 🙂 A změna je to poslední, co dobrovolně uděláte. Sama to z nám u sebe :D. Paradox je, že změny, co se mi zdály nejbolavější, jsou pak ty nejšťastnější.

Ale to na začátku samozřejmě nevidíte. Pro lidi je každá změna potenciální hrozba. I pro mě.

Jak si teda tu cestu ke změně a ke šťastnějšímu životu ulehčit?

To mě vedlo k tomu, že jsem prošla různými kurzy, semináři a studiem, kde jsem se snažila pochopit, jak ty šťastné konce, které vidím a ve které věřím, přivést k životu.

Zjistila jsem, že seberozvoj je moc fajn, ale někdy opravdu dře.

Právě kvůli neschopnosti přijmout a udělat změny. Rozumově si to uvědomujeme: „Ano, měla bych ho opustit. Ano, měla bych změnit práci. Ano, měla bych začít cvičit.“

Ale nežijeme tím, protože riskujeme, že přijdeme o celý svůj dosavadní život. To je velká cena, i když je na konci šťastnější život.

Co s tím?

Naučila jsem se, že není od věci vzít si na pomoc pomocníky, kteří dokáží přijatý vzorec našeho fungování obejít a ukázat nám, že to jde i jinak: Že se nemusím bát. Že nemusím řešit, co si o mně druzí budou myslet. Že můžu začít od začátku.

Že udělat změnu je pro mě bezpečné.

Díky pomocníkům se v životě posouváme rychleji a efektivněji. A těch pomocníků je spousta a každému sedí něco jiného. Proto jsem prošla třeba Základním kurzem humanistické a transpersonální astrologie. Prošla jsem 1. stupeň Vládce síly, kde se pracuje s myšlenkami, meditacemi, vizualizacemi a energií.

Absolvovala jsem tříleté studium homeopatie a homeoterapie. V rámci studia i Bachovy esence v terapeutické praxi a seminář tkáňové soli. Zvládla jsem Bach learning program v angličtině od Healingherbs a rozšířila si vědomosti v oblasti Akutní homepatie podle Prafulla Vijayakara, aj.

no a teď vám s pomocníky pomáhám cítit se v životě šťastnější. Být v klidu a pohodě

Ale protože mě baví vše, co již znám a umím, předávat dále, tak funguji i jako pedagog volného času. Učím dospělé, jak si můžou sami pomoci v těžkých životních a emočních situacích, třeba pomocí Bachových esencí.

A protože mám blízko k dětem, tak učím ve Středisku volného času naše nejmenší předškolkové, školkové i školní děti. V rámci pedagogické praxe si prohlubuji svou kvalifikaci dalšími vzdělávacími akcemi a semináři jako např. Emoční vývoj a potřeby dítěte předškolního věku, Relaxační techniky v práci s dětmi a rodinou, Autogenní trénink – zvládání stresu a prevence vyhoření, aj.

Dříve jsem se mihla i v televizních pořadech Dobré ráno nebo Sama doma. Realizovala jsem i přednášky pro rodiče týkající se výživy pro děti a o Bachových esencích (Brána k dětem Brno, Duhový ráj Brno, Komunitní centrum Lípa Sokolnice, Klub maminek Vranovice, Klub maminek Těrlicko, mateřská školka v Chrlicích, Ivanovicích, Jundrově, aj.). O výživě a o práci s myslí jsem učila i v předporodním kurzu.