Darina Šindelářová

Jmenuji se Darina Šindelářová a mou největší zálibou je osobní rozvoj. Vždy mě zajímalo, kdo jsem a co je podstatou života. Baví mě poslouchat příběhy lidí a pomáhat rozklíčovat jejich trápení a problémy. Už od dětství se snažím na všem hledat to pozitivní a zároveň to učit i ostatní. Nebo jim alespoň ukázat, že se lze na věci dívat i z jiného úhlu.

Díky této vnitřní touze jsem absolvovala základní dvouletý kurz humanistické a transpersonální astrologie u Pavla Turnovského. A o několik let později tříletou školu homeopatie u Aleše Sušického. Zde jsem se seznámila i s Bachovými esencemi a absolvovala learning program od Healingherbs. V současnosti se rozvíjím hlavně díky projektu Vládce síly.

Působím jako lektor a pedagog volného času, který se zaměřuje na poradenství osobního rozvoje. Pracuji hlavně s bachovými esencemi, homeopatií, výživou a myslí. Pořádám přednášky nebo individuální poradenství v rodinných centrech (nejčastěji Brána k dětem nebo Duhový ráj). Jsem součástí projektu Příprava na porod. A někdy se mihnu i v televizních pořadech Dobré ráno nebo Sama doma.

Kontakt

V případě zájmu o uspořádání přednášky či poradenství mě kontaktujte na e-mailu dari.sindelarova@gmail.com nebo na tel. +420 739 438 598.

Cena za poradenství je 450 Kč/hodina/osoba.

Adresa je Hlavní 325/61, 624 00 Brno. Poradenství lze vést nejen osobně, ale i telefonicky, e-mailově či po skype, apod. Záleží na domluvě.