O mně a kontakt

Jmenuji se Darina Šindelářová a mou největší zálibou je osobní rozvoj. Vždy mě zajímalo, kdo jsem a co je podstatou života. Baví mě poslouchat příběhy lidí a pomáhat rozklíčovat jejich trápení a problémy. Už od dětství se snažím na všem hledat to pozitivní a zároveň to učit i ostatní. Nebo jim alespoň ukázat, že se lze na věci dívat i z jiného úhlu.

Díky této vnitřní touze jsem absolvovala základní dvouletý kurz humanistické a transpersonální astrologie u Pavla Turnovského. A o několik let později tříletou školu homeopatie u Aleše Sušického. Zde jsem se seznámila i s Bachovými esencemi a absolvovala learning program od Healingherbs.

Co vše dělám a nabízím

  1. Působím jako terapeut, který se zaměřuje na poradenství osobního rozvoje – pracuji hlavně s homeopatií, bachovými esencemi, výživou a myslí.
  2. Působím jako lektor a pořádám přednášky v rodinných centrech a klubech – Brána k dětem Brno, Duhový ráj Brno, Komunitní centrum Lípa Sokolnice, mateřská školka v Chrlicích, Ivanovicích, Jundrově, a další.
  3. Jsem součástí projektu Příprava na porod a Kurz Bachovy esence v praxi.
  4. Někdy se mihnu i v televizních pořadech Dobré ráno nebo Sama doma.

Kontakt

V případě zájmu o uspořádání přednášky či poradenství mě kontaktujte na e-mailu dari.sindelarova@gmail.com nebo na tel. +420 739 438 598.

Cena za poradenství Bachovy esence je 500 Kč/hodina/osoba. Cena za homeopatické poradenství je 1000 Kč/hodina/osoba. Cena za přednášky – individuálně, záleží na rozsahu, počtu účastníků, apod.

Adresa je Hlavní 325/61, 624 00 Brno. Poradenství lze vést nejen osobně, ale i online. Termíny po domluvě. Nejsem zdravotnické zařízení.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial