Kontakt na Darinu

Trápí Tě něco psychicky či fyzicky, a chceš, abych Ti vybrala Bachovy esence nebo homeopatikum na míru? Tak se mi určitě ozvi.

Bc. Darina Šindelářová, IČ: 05062454
Tel.: 739 438 598 (volejte Po-Pá 14:00-18:00)
E-mail: dari.sindelarova@gmail.com nebo seberozvojovekurzy@gmail.com

Poradenství osobního rozvojehomeopatie, tkáňové soli, Bachovy esence, harmonizace čaker. Termíny poradenství po domluvě předem (telefonicky či e-mailově). Poradenství lze vést osobně (Centrum mandala, Opletalova 6, Brno) i online. Nejsem zdravotnické zařízení. Poradenství nenahrazuje lékařskou péči. Cena za poradenství 1000 Kč/ 1 hodina/ 1 osoba.

Vyzkoušej 1 e-mailovou konzultaci jako dárek

Chceš vyzkoušet Bachovy esence, ale nevíš, jestli je to to pravé ořechové pro Tebe? Potřebuješ poradit? Ráda Ti pomůžu. Stačí když mi do formuláře napíšeš své jméno, e-mail a co Tě trápí, a získáš tak ode mě občasné pozvánky na zajímavé akce, kurzy, články, a taky 1 emailovou konzultaci jako dárek.

Tvé osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová, Brno, IČ: 05062454) je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro 1 e-mailovou konzultaci jako dárek a pro další e-maily ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti seberozvoje a vzdělávání. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat napsáním na seberozvojovekurzy@gmail.com

Pořádám i kurzy Bachovy esence a víkendové pobyty pro ženy

  • Kurz Bachovy esence pro život – 1 denní kurz pro všechny, co se chtějí naučit používat Bachovy esence pro sebe a své blízké
  • Kurz Bachovy esence pro pokročilé – intenzivní 2 denní kurz Tě hluboce zasvětí do světa Bachových esencí a jejich využití v praxi pro vybrané emoční stavy, děti či zvířata.
  • Víkend pro ženy – pro všechny ženy, které si chtějí oddechnout, načerpat sílu a věnovat se své tvořivosti
Benefit plus karta

U nás přijímáme Benefit plus kartu a poukazy

Pokud máš Benefit plus kartu, tak ji můžeš uplatnit na jednodenní Kurz Bachovy esence pro život nebo na intenzivní 2 denní Kurz Bachovy esence pro pokročilé.

Benefit plus kartu lze uplatnit i na Víkend pro ženy.

O Darině

Jmenuji se Darina Šindelářová a mou největší zálibou je osobní rozvoj. Vždy mě zajímalo, kdo jsem a co je podstatou života. Baví mě poslouchat příběhy lidí a pomáhat rozklíčovat jejich trápení a problémy. Už od dětství se snažím na všem hledat to pozitivní a zároveň to učit i ostatní. Nebo jim alespoň ukázat, že se lze na věci dívat i z jiného úhlu.

Díky této vnitřní touze jsem prošla různými seberozvojovými kurzy a semináři, a taky studiem na Homeopatické fakultě s klinikou v Brně. Zde jsem se kromě homeopatie a tkáňových solí, učila i o Bachových esencích. Absolvovala jsem learning program od Healingherbs a jsem členem Flower essence society. Bachovy esence jsem poté na Homeopatické fakultě i učila a dnes pracuji sama na sebe.

A protože i učím, tak jsem si vzdělání rozšířila o Pedagoga volného času. Kromě výuky svých kurzů působím i v DDM Helceletka – Kominíček, kde se nyní starám o předškolní klub Pastvinka pro děti od 2-5 let.

Dříve jsem se mihla i v televizních pořadech Dobré ráno nebo Sama doma, a realizovala přednášky pro rodiče týkající se výživy pro děti a Bachových esencí (Brána k dětem Brno, Duhový ráj Brno, Komunitní centrum Lípa Sokolnice, Klub maminek Vranovice, Klub maminek Těrlicko, mateřská školka v Chrlicích, Ivanovicích, Jundrově, aj.). O výživě a o práci s myslí jsem učila i v předporodních kurzech.