Cena za kurz je 1800 Kč a platí se předem, aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit. Tato částka je nevratná. Pokud se však nebudeš moci kurzu zúčastnit, tak Ti nabídnu jiný termín konání, nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného. O peníze tedy nepřijdeš.

A CO VŠE V CENĚ KURZU MÁŠ?

  • veškerý tištěný materiálkterý využiješ v praxi → nepotřebuješ si tak kupovat žádné další knihy, apod.
  • 1 užívací lahvičku s Bachovými esencemi (30 ml)→ vyzkoušíš si tak vybírání esencí na vlastní kůži, můžeš si ji namíchat pro koho chceš
  • namíchání další lahvičky se slevou → pokud si budeš chtít namíchat další lahvičky pro někoho dalšího i jako dárek, tak můžeš, a to za pouhých 150 Kč (cena za hotovou namíchanou směs (20-30 ml) se v obchodě obvykle pohybuje okolo 300 – 450 Kč).
  • slevový kupón v hodnotě 500 Kč na sadu Bachových esencí od Energie rostlin (podrobnosti se dozvíš v kurzu) → můžeš si tak pořídit sadu od české značky Bachových esencí a něco i ušetřit.
  • drobné občerstvení v podobě vody, čaje a kávy.

Nově můžeš na zaplacení kurzu využít i Benefit plus kartu či poukaz.

Níže vyplň všechna pole přihlášky a pokud chceš uplatnit i Benefit plus kartu nebo poukaz, tak zaškrtni políčko. Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. V případě potřeby neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti pomůžu.

Tvé osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová, Brno, IČ: 05062454) je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka ODESLAT PŘIHLÁŠKU vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení se do Kurzu Bachovy esence pro život. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat napsáním na seberozvojovekurzy@gmail.com