Cena za kurz je 2 200 Kč a platí se předem na účet, aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit. Tato částka je nevratná. Pokud se však nebudeš moci z důvodu nemoci kurzu zúčastnit, tak Ti nabídnu jiný termín konání (maximálně 1x náhradní termín), nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného. O peníze tedy nepřijdeš. Na zaplacení kurzu můžeš použít i Benefit plus kartu nebo poukaz. V případě nenaplnění min. počtu 5 účastníků kurzu si vyhrazujeme změnu termínu kurzu. O změně termínu budeš dopředu informován.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 1 lahvičku Bachových esencí (30 ml) dle Tvého výběru a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy.

Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu.

Ale pozor! jako absolvent kurzu získáváš další výhody

Níže vyplň všechna pole přihlášky. Zásady ochrany osobních údajů nalezneš zde»Všeobecné obchodní podmínky nalezneš zde» Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. 

Jakmile se bude kurz blížit, tak obdržíš na e-mail organizační informace. V případě potřeby nebo uplatnění Benefit plus neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti moc ráda pomůžu.

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑