Bachovy kapky recenze, Bachovy esence recenze

Bachovy esence recenze je stránka, kde naleznete zkušenosti od mých klientů, kterým jsem vybrala Bachovy esence na míru.

Pokud hledáte obecně nějaké rady a zkušenosti s Bachovými esencemi, tak se můžete podívat i na můj blog. Tam píšu články právě o mých zkušenostech z praxe. Ale kde taky lidem radím, jak můžou sami Bachovy esence vybrat. Třeba když se třeba jejich dítě vzteká, nebo když třeba sami trpí panickým strachem, chronickou nespavostí, a jiné.

Další rady a zkušenosti ohledně Bachových esencí nebo i z jiných oblastí seberozvoje pak můžete najít i na mé facebookové stránce Jsem sám sebou.

Bachovy esence recenze

Bachovy esence recenze od mých klientů

  1. Bachovy kapky jsem zkusila koupit pro svoji dvouletou vnučku a opravdu na její problémy zabraly,moc děkuji.Rychlá a příjemná komunikace, děkuji…

  2. U Darinky jsem byla na základním kurzu Bachových esencí a byla jsem nadšená- jak z kurzu jako takového, který byl…

  3. Milá Darino, chtěla bych Vám poděkovat za Váš úsměv, Vaše pochopení, Vaše upřímné oči, Vaše naplněné srdce, Vaši otevřenou náruč,…

  4. Darina je úžasný člověk, se srdcem na pravém místě🧡 Na konzultace chodím k Darině již 1,5 roku a vyzkoušela jsem…

  5. Bachovy esence jsou pro mě velikou úlevou, sebereflexí a uvědoměním. Vracejí spokojenost, sílu i životní energii. Rozhovor s paní Darinou…

Všechny recenze si pak můžete přečíst zde.

Pokud chcete Bachovy esence sami vyzkoušet, ale nejste si jistí, tak můžete zkusit mou 1 e-mailovou konzultaci jako dárek.

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑