Cena za kurz je 2 200 Kč. Na zaplacení kurzu můžeš uplatnit i Benefit plus.

Aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit, tak je potřeba částku 2 200 Kč uhradit předem na účet. Tato platba je nevratná. Pokud se kurzu nebudeš moci zúčastnit z důvodu nemoci, tak Ti nabídnu jiný termín konání (maximálně 1x náhradní termín), nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného. O peníze tedy nepřijdeš. 

V případě nenaplnění min. počtu 5 účastníků kurzu si vyhrazujeme změnu termínu kurzu. O změně termínu budeš dopředu informován.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 1 lahvičku Bachových esencí dle Tvého výběru (obsah 30 ml) a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy. Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu.

Ale pozor! jako absolvent kurzu získáváš další výhody

Přihláška

Níže vyplň všechna pole přihlášky. Zásady ochrany osobních údajů nalezneš zde».  Všeobecné obchodní podmínky nalezneš zde». Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. 

Jakmile se bude kurz blížit, tak obdržíš na e-mail organizační informace. V případě potřeby nebo uplatnění Benefit plus neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti moc ráda pomůžu.

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑