Cena za celý kurz (2 dny) je 3600 Kč. Aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit, tak je potřeba předem na účet uhradit 1800 Kč. Tato platba je v případě, že bude z Tvé strany účast na kurzu zrušena (kdykoliv před zahájením kurzu), nevratná. Lze ale, aby místo Tebe nastoupil někdo jiný nebo Ti lze nabídnout jiný termín kurzu. Zbylá část kurzu se hradí poté v hotovosti či převodem 1. den kurzu. Na zaplacení kurzu lze uplatnit Benefit plus. V případě nenaplnění min. počtu 5 účastníků kurzu si vyhrazujeme změnu termínu kurzu.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál2 užívací lahvičky s Bachovými esencemi (každá 30 ml) dle Tvého výběru a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy.

Jako absolvent se můžeš přidat do uzavřené facebookové skupiny Bachových esencí, kde se pak můžeš mě i dalších absolventů kdykoliv doptávat na věci, co Tě zajímají, sdílet s ostatními své zkušenosti, apod. Takže i po skončení kurzu budeš mít mou podporu a nebudeš na to sám.

Za promeškané dny (nebo jejich část) z Tvé strany neposkytuji náhradu, nahrávky ani nevracím peníze. Ale nezoufej, vždy hledám individuální řešení dle konkrétní situace, abys o nic nepřišel. Navíc budeš mít tištěné materiály a vždy budeš mít možnost se na mě v průběhu kurzu obrátit, kdy Ti velice ráda vše dovysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky.

Za promeškané dny (nebo jejich část) z Tvé strany neposkytuji náhradu, nahrávky ani nevracím peníze. Ale nezoufej, vždy hledám individuální řešení dle konkrétní situace, abys o nic nepřišel. Navíc budeš mít tištěné materiály a vždy budeš mít možnost se na mě v průběhu kurzu obrátit, kdy Ti velice ráda vše dovysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky.

Přihláška

Níže vyplň všechna pole přihlášky. Zásady ochrany osobních údajů nalezneš zde».  Všeobecné obchodní podmínky nalezneš zde». Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. 

Jakmile se bude kurz blížit, tak obdržíš na e-mail organizační informace. V případě potřeby nebo uplatnění Benefit plus neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti moc ráda pomůžu.