Kurz Bachovy esence pro život » Jak překonat negativní emoce

Spuštěno přihlašování na 8. 6. 2024!

Kurz Bachovy esence je tady pro všechny, kteří si chtějí umět poradit s nepříjemnými emočními stavy a situacemi. A to třeba s různými formami strachu, stresu, trémy, se stavy úzkostí a beznaděje, s vnitřní nejistotou a nedůvěrou, s problémy přijmout změny a spousty dalších.

A zároveň chtějí k tomu použít něco přírodního, co nemá nežádoucí účinky, a mohou to užívat děti, těhotné ženy, psi či kočky. A to přesně Bachovy květové esence jsou.

Bachových esencí je ale celkem 38 (+ krizová esence) a pro daný emoční stav se jich vybírá a míchá jen několik. V kurzu se tedy naučíš, jak Bachovky vybírat a používat.

Díky způsobu výuky, kdy propojuji jednotlivé Bachovy esence se samotnými rostlinami, konkrétními příběhy a zkušenostmi z mé praxe, se Ti Bachovy esence opravdu i za 1 den dostanou pod kůži. A můžeš je hned začít používat.

Umět si sám pomoci – to je poslání Bachových esencí

Dr. Edward Bach (tvůrce Bachových esencí) totiž chtěl, aby použití Bachových esencí bylo opravdu jednoduché a mohl je používat opravdu každý. Podstatu každé esence pochopíš hned a pak je jen na Tobě, jak moc budeš Bachovky v životě využívat.

Je to o vlastních zkušenostech v běžném životě, tak jako v mnoha jiných činnostech. To za Tebe prostě nikdo neudělá. Ale protože vím, že mít vedle sebe někoho, s kým se můžeš poradit se vždy hodí, tak po skončení kurzu máš ode mě trvalou podporu v uzavřené facebookové skupině. Můžeš se tam na mě kdykoliv v případě potřeby obrátit.

Díky tomuto kurzu Bachovy esence nejen poznáš, ale rovnou procítíš. Vždyť jsou to přece esence, které nám pomáhají s pocity. Nestačí si o nich jen číst. Proto Ti s láskou a péčí zprostředkuji a předám energii jednotlivých esencí. Bude to zážitek! A i z toho důvodu je kurz v opravdu malém počtu účastníků (max. 10 účastníků).

Pojď tedy se mnou zažít ten feeling a pRocítit energii Bachových esencí! Pojď se mnou na kurz Bachovy esence

Bachovy esence jsou brány jako doplněk stravy (neléčí se s nimi). Mají však v životě široké použití. Znalosti z tohoto kurzu uplatníš pro sebe i své blízké během řady životních změn a situací, které nás dokáží emočně rozhodit (např.: veřejná vystoupení, nástup dětí do školky/školy, rozvod, smrt blízkého, porod, stěhování, změna práce, nechuť do života a spousta dalších).

Umět používat Bachovy esence je dovednost, kterou využiješ nespočetněkrát v životě, jako když umíš třeba psát všemi deseti nebo umíš nějaký jazyk. Je to investice, která se Ti mnohokrát vrátí zpět prostřednictvím pohody a klidu na duši.

Umět si poradit v nepříjemných emočních situacích a stavech, kdy normálně propadáme zoufalství a beznaději, je prostě k nezaplacení. Ušetří Ti to spoustu trápení, energie i času.

kurz bachovy esence, 1 denní » program:

  • Vhled do jednotlivých Bachových květových esencí → poznáš všech 38 Bachových esencí (+ krizovou esenci), a jak a proč fungují. Dotkneme se i symboliky samotných rostlin a jejich odrazu v esencích. K jednotlivým esencím dostaneš tištěný text, ať tolik nepíšeš, ale spíše vnímáš a nasloucháš.
  • Pochopení základního principu výběru Bachových esencí → naučíš se, jak esence efektivně vybrat. Dozvíš se tak věci ověřené mou praxí a mé zkušenosti, aby to i Tobě pak v praxi fungovalo.
  • Sestavení vlastní směsi Bachových esencí hned si vyzkoušíš sestavit svou vlastní směs Bachových esencí.
  • V průběhu kurzu dle potřeby konzultuji vaše konkrétní otázky a problémy
  • Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu

Pojď To se mnou prožít!

Doporučuji!

Moc se mi líbil celý kurz, jeho koncept, byla jsem nadšená. Darinka je velmi pozitivní člověk. Dobrá nálada z ní sálala. Byla skvěle připravená.
Andrea K., Brno

Kurz Bachovy esence – Termín, místo konání a cena

Kurz Bachovy esence, 1 denní se koná v Brně, a to vždy v sobotu od 9:00 do 18:00 hodin. Nejbližší termín kurzu je 8. 6. 2024.

Kurz Bachovy esence se bude konat v Centru Mandala, Opletalova 600/6 Brno. A kurz povede lektorka a poradkyně v oblasti Bachových esencí a homeopatie Bc. Darina Šindelářová.

Cena za kurz je 2 200 Kč a platí se předem na účet. Tato částka je nevratná. Jedině po zaplacení přihlášky Ti může být místo v kurzu drženo a kurz se může uskutečnit.

Pokud se však nebudeš moci z důvodu nemoci kurzu zúčastnit, tak Ti nabídnu jiný termín konání (maximálně 1x náhradní termín), nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného. O peníze tedy nepřijdeš. Na zaplacení kurzu můžeš uplatnit i Benefit plus.

V případě nenaplnění min. počtu 5 účastníků kurzu si vyhrazujeme změnu termínu kurzu. O změně termínu budeš dopředu informován.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 1 lahvičku Bachových esencí (30 ml) dle Tvého výběru a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy.

Ale pozor! jako absolvent kurzu získáváš další výhody ↓↓↓

Přihláška na kurz Bachovy esence, 1 denní

Níže vyplň všechna pole přihlášky. Zásady ochrany osobních údajů nalezneš zde». Všeobecné obchodní podmínky nalezneš zde». Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. 

Jakmile se bude kurz blížit, tak obdržíš na e-mail organizační informace. V případě potřeby nebo uplatnění Benefit plus neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti moc ráda pomůžu.

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑