Kurz Bachovy esence pro život » Jak překonat negativní emoce

Kurz Bachovy esence pro život je tady pro všechny, kteří si chtějí umět poradit s nepříjemnými emočními stavy. Jako je například strach, stres, deprese, beznaděj, nejistota, tréma a spousta dalších.

A zároveň chtějí k tomu použít něco, co je přírodní a nemá nežádoucí účinky. A taky to mohou užívat děti, těhotné a kojící ženy nebo psi i kočky. A to přesně Bachovy esence jsou.

Bachových esencí je celkem 38 (+ krizová esence) a pro daný emoční stav se jich vybírá jen několik. Kurz Bachovy esence Tě tedy naučí, jak Bachovky na jednotlivé emoční stavy vybírat a používat.

Bachovy esence mají v životě neomezené použití. A proto znalosti z tohoto kurzu uplatníš během řady životních změn a situací (veřejná vystoupení, nástup do školky, rozvod, smrt blízkého, porod, stěhování, změna práce, atd.)

kurz bachovy esence pro život » program:

  • vhled do jednotlivých Bachových květových esencí → k jednotlivým esencím dostaneš tištěný text, ať nemusíš tolik psát 🙂
  • pochopení základního principu výběru Bachových esencí → moje praxe a zkušenosti, aby to i Tobě v praxi fungovalo
  • míchání Bachových esencí → hned si vyzkoušíš namíchat svou 1 lahvičku Bachových esencí, kterou si odneseš i domů
  • nové zážitky, přátelskou atmosféru a hravou formu učení se → individuální přístup v maximálním počtu 12 účastníků
  • příjemně strávený čas s podobně naladěnými lidmi → sdílení zkušeností, nová přátelství a kontakty
  • obdržíš certifikát o absolvování kurzu

Doporučuji!

Moc se mi líbil celý kurz, jeho koncept, byla jsem nadšená. Darinka je velmi pozitivní člověk. Dobrá nálada z ní sálala. Byla skvěle připravená.
Andrea K., Brno

Termín, místo konání a cena

Kurz Bachovy esence pro život je jednodenní kurz, který se koná vždy v sobotu od 9:00 do 18:00 hodin. Nejbližší termín kurzu je 29. 4. 2023. Další pak budou 13. 5. 2023 a 10. 6. 2023.

Kurz se bude konat v Centru Mandala, Opletalova 600/6 Brno. A kurz povede Bc. Darina Šindelářová.

Se sebou si stačí vzít psací potřeby, přezůvky, svačinu, a chuť se učit novým věcem. Drobné občerstvení v podobě vody, čaje a kávy bude na místě k dispozici zdarma. V průběhu tohoto jednodenního kurzu budou krátké přestávky i menší obědová pauza.

Cena za kurz je 1800 Kč a platí se předem, aby Ti mohlo být místo v kurzu drženo a kurz se mohl uskutečnit. Tato částka je nevratná. Pokud se však nebudeš moci z důvodu nemoci kurzu zúčastnit, tak Ti nabídnu jiný termín konání, nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 1 užívací lahvičku s Bachovými esencemi (30 ml) dle Tvého výběru, slevový kupón v hodnotě 500 Kč na sadu Bachových esencí od Energie rostlin (podrobnosti se dozvíš v kurzu) → můžeš si tak pořídit sadu od české značky Bachových esencí a něco i ušetřit.

Dále máš možnost namíchat si další lahvičky se slevou – pokud si budeš chtít namíchat další lahvičky pro někoho dalšího i jako dárek, tak můžeš, a to za pouhých 150 Kč (cena za hotovou namíchanou směs (20-30 ml) se v obchodě obvykle pohybuje okolo 300 – 450 Kč).

Po skončení kurzu se můžeš přidat do uzavřené facebookové skupiny, kde se pak můžeš mě i dalších absolventů kdykoliv doptávat na věci, co Tě zajímají, sdílet s ostatními své zkušenosti, apod.

Nově můžeš na kurz bachovy esence využít i Benefit plus kartu či poukaz.

Na zaplacení kurzu Bachovy esence lze použít i Benefit plus kartu

Níže vyplň všechna pole přihlášky a pokud chceš uplatnit i Benefit plus kartu nebo poukaz, tak zaškrtni políčko. Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. V případě potřeby neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti pomůžu.

Tvé osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Darina Šindelářová, Brno, IČ: 05062454) je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka ODESLAT PŘIHLÁŠKU vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro přihlášení se do Kurzu Bachovy esence pro život. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat napsáním na seberozvojovekurzy@gmail.com