Kurz Bachovy esence pro život » Jak překonat negativní emoce

Poslední 1 volné místo ↓

  

Kurz Bachovy esence je tady pro všechny, kteří si chtějí umět poradit s nepříjemnými emočními stavy a situacemi. A to třeba s různými formami strachu, stresu, trémy, se stavy úzkostí a beznaděje, s vnitřní nejistotou a nedůvěrou, s problémy přijmout změny a spousty dalších.

A zároveň chtějí k tomu použít něco přírodního, co nemá nežádoucí účinky, a mohou to užívat děti, těhotné ženy, psi či kočky. A to přesně Bachovy květové esence jsou.

Bachových esencí je ale celkem 38 (+ krizová esence) a pro daný emoční stav se jich vybírá a míchá jen několik. V kurzu se tedy naučíš, jak Bachovky vybírat a používat.

Díky způsobu výuky, kdy propojuji jednotlivé Bachovy esence se samotnými rostlinami, konkrétními příběhy a zkušenostmi z mé praxe, se Ti Bachovy esence opravdu i za 1 den dostanou pod kůži. A můžeš je hned začít používat.

Díky tomuto kurzu Bachovy esence nejen poznáš, ale rovnou procítíš. Vždyť jsou to přece esence, které nám pomáhají s pocity. Nestačí si o nich jen číst. Proto Ti s láskou a péčí zprostředkuji a předám energii jednotlivých esencí. Bude to zážitek! A i z toho důvodu je kurz “komorní” (v malém počtu účastníků).

Pojď tedy se mnou zažít ten feeling a pRocítit energii Bachových esencí!

Bachovy esence mají v životě neomezené a univerzální použití. A proto znalosti z tohoto kurzu uplatníš pro sebe i své blízké během řady životních změn a situací, které nás dokáží emočně rozhodit (např.: veřejná vystoupení, nástup dětí do školky/školy, rozvod, smrt blízkého, porod, stěhování, změna práce, a spousta dalších).

Umět používat Bachovy esence je dovednost, kterou využiješ nespočetněkrát v životě, jako když umíš třeba psát všemi deseti nebo umíš nějaký jazyk. Je to investice, která se Ti mnohokrát vrátí zpět prostřednictvím pohody a klidu na duši.

Umět si poradit v nepříjemných emočních situacích a stavech, kdy normálně propadáme zoufalství a beznaději, je prostě k nezaplacení. Ušetří Ti to spoustu trápení, energie i času.

kurz bachovy esence, 1 denní » program:

  • Vhled do jednotlivých Bachových květových esencí → poznáš všech 38 Bachových esencí (+ krizovou esenci), a jak a proč fungují. Dotkneme se i symboliky samotných rostlin a jejich odrazu v esencích. K jednotlivým esencím dostaneš tištěný text, ať tolik nepíšeš, ale spíše vnímáš a nasloucháš.
  • Pochopení základního principu výběru Bachových esencí → naučíš se, jak esence efektivně vybrat. Dozvíš se tak věci ověřené mou praxí a mé zkušenosti, aby to i Tobě pak v praxi fungovalo.
  • Míchání Bachových esencí → hned si vyzkoušíš sestavit svou 1 lahvičku Bachových esencí, kterou si odneseš i domů.
  • V průběhu kurzu dle potřeby konzultuji vaše konkrétní otázky a problémy
  • Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu

Pojď To se mnou prožít!

Doporučuji!

Moc se mi líbil celý kurz, jeho koncept, byla jsem nadšená. Darinka je velmi pozitivní člověk. Dobrá nálada z ní sálala. Byla skvěle připravená.
Andrea K., Brno

Termín, místo konání a cena

Kurz Bachovy esence, 1 denní se koná v Brně, a to vždy v sobotu od 9:00 do 18:00 hodin. Nejbližší termín kurzu je 10. 6. 2023.

Kurz se bude konat v Centru Mandala, Opletalova 600/6 Brno. A kurz povede lektorka a poradkyně v oblasti Bachových esencí a homeopatie Bc. Darina Šindelářová.

Cena za kurz je 1800 Kč a platí se předem na účet. Tato částka je nevratná. Jedině po zaplacení přihlášky/objednávky Ti může být místo v kurzu drženo a kurz se může uskutečnit.

Pokud se však nebudeš moci z důvodu nemoci kurzu zúčastnit, tak Ti nabídnu jiný termín konání, nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného. O peníze tedy nepřijdeš. Na zaplacení kurzu můžeš uplatnit i Benefit plus.

V případě nenaplnění min. počtu 5 účastníků kurzu si vyhrazuji změnu termínu kurzu. O změně budeš dopředu informován.

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 1 užívací lahvičku s Bachovými esencemi (30 ml) dle Tvého výběru a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy.

A taky něco navíc!

  1. Jako absolvent kurzu navíc získáš slevový kupón v hodnotě 500 Kč na sadu Bachových esencí od české značky Energie rostlin. Můžeš si tak Bachovy esence hned pořídit a něco i ušetřit.
  2. A jako absolvent se můžeš přidat do soukromé facebookové skupiny Bachových esencí, kde se pak můžeš mě i dalších absolventů kdykoliv doptávat na věci, co Tě zajímají, sdílet s ostatními své zkušenosti, apod. Takže i po skončení kurzu budeš mít mou podporu a nebudeš na to sám 😉

Přihláška na kurz Bachovy esence, 1 denní

Níže vyplň všechna pole přihlášky. Zásady ochrany osobních údajů nalezneš zde». Všeobecné obchodní podmínky nalezneš zde». Po odeslání přihlášky obdržíš na e-mail informace k platbě. 

Jakmile se bude kurz blížit, tak obdržíš na e-mail organizační informace. V případě potřeby nebo uplatnění Benefit plus neváhej psát na seberozvojovekurzy@gmail.com nebo volej na +420 739 438 598. Se vším Ti moc ráda pomůžu.

🕶 Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑

Hoď se do pohody