Bachovy kapky pro děti nezklamou - jak já je miluji!

Bachovy kapky pro děti jsou zázrak. Takto, neexistují nějaké speciální Bachovy kapky jen pro děti, i když obchodníci vytváří různé směsi specificky zaměřené jen pro děti (většinou neobsahují jako konzervant alkohol). Existuje pouze 38 Bachových esencí, které se míchají do různých směsí, které mohou být použité pro dospělého, dítě, zvíře i rostlinu. Tyto hotové směsi si lze koupit nebo si můžete nechat namíchat Bachovy esence na míru. Jsou to esence šité přesně na váš problém a emoční situaci, která vás trápí.

Proč jsou Bachovky pro děti z mého pohledu tak úžasné? Sama mám dítě a navíc s dětmi i pracuji. Většinou pracuji s dětmi ve věku 2-3 roky. A moc dobře vím, že je potřeba umět komunikovat s dětmi. Ale někdy i komunikace selhává. Obzvláště, když jsou děti zahlcené emocemi. A v tu chvíli přichází na řadu Bachovy esence.

Bachovy kapky pro děti v praxi

Určitě to sami znáte z mnoha situací, ať už u svých vlastních dětí nebo u dětí, které vidíte plácat se v obchodu na zemi. A to jen proto, že prostě jeho maminka mu nekoupí ty gumové bonbónky, kteé chce. Každému se může stát, že prostě své emoce nezvládne (obzvláště dětem). Ale horší je, když se tyto situace velice často opakují. Dítě je emočně rozložené a rodič je zralý na prášky.

A v tu chvíli prostě Bachovy kapky pro děti miluji. A nejen já. Ale i rodiče, kteří mi píšou nebo volají své problémy s dětmi. A neřešíme třeba jen žárlivost na nového sourozence, vztekání a předvádění se. Ale řešíme třeba i nespavost dětí z důvodu strachu a nejistoty, psychosomatické bolení hlavy a bříška, obrovský stud nebo trauma se vykakat, noční můry a další chuťovky.

Výhodou je, že nemusíme jít složitě po příčině potíží, i když se díky rodičům a tím, jak své děti milují, k tomu vždy nějak dopracujeme. Bachovy esence se totiž vybírají na současný emoční stav. Takže si s rodiči popovídám, co jejich děti trápí. Mnohdy mi i samotné děti řeknou, s čím chtějí pomoci. A podle toho vyberu takové Bachovy esence, které daný emoční stav nejlépe pokrývají.

Bachovy kapky pro děti

Hotovou směs nebo Bachovy esence na míru?

Hotové směsi Bachovy kapky pro děti, jak už jsem řekla v úvodu, se často vyrábí bez alkoholu jako konzervantu. Tím se můžou zdát pro děti lepší. Ale nemusíte se ani obávat, když by tam alkohol byl. Alkohol je totiž v namíchané lahvičce na míru velice naředěný s vodou, takže alkohol nebude mít na dítě vliv. Navíc se užívají opravdu v minimálním množství. A klidně je můžete dítěti pro jistotu ještě nakapat do pití, abyste to ještě více zředili.

Co je důležitější je fakt, že Bachovy kapky pro děti jako hotové směsi nemusí vašemu dítěti pomoci. Nemusí přesně pokrýt emoční stav vašeho dítěte a tudíž třeba žádnou změnu pozorovat nebudete. V tomto se tedy Bachovy esence na míru zdají lepší. I když cenově můžou být dražší. Ale když si to nakonec spočítáte, tak třeba ve finále ušetříte. Protože koupíte jednou a zabere to.

Bachovy esence jsou obecně považovány za doplněk stravy. Navíc působí na energetické rovině, neobsahují žádnou účinnou látku. Tudíž se nemusíte obávat nežádoucích účinků a děti je můžou klidně užívat i s jinými preparáty. Je to tedy bezpečný způsob, jak svému dítěti pomoci, když se trápí a my už nevíme, jak mu sami pomoci.

Podobné příspěvky