Intuici je dobré poslouchat,, jak na to?

Intuici ráda používám a vždy mě dokáže neuvěřitelně překvapit. Díky intuici přicházím na nová a nekonvenční řešení, která by mě jinak snad ani ve snu nenapadla. A pak ve spolupráci se svým rozumem dokážu tato řešení aplikovat ve svém životě. Je to tvůrčí proces, který může zažívat každý z nás. Spolu se svými studenty inutici trénujeme v kurzu Bachovy esence. A ty si to teď můžeš vyzkoušet na mém intuitivním výběru.

Tento intuitivní výběr Ti nyní pomůže vybrat, kterou Bachovou esenci zrovna potřebuješ. A uvidíme, jak moc s Tebou bude Tvůj výběr rezonovat. Pojď tedy zapojit svou intuici. Jak na to?

V klidu se posaď, zavři oči a dýchej. Jakmile se budeš cítit uvolněně, může Tě i něco brnět, tak oči otevři a podívej se na každý z těchto obrázků. Který z obrázků Tě nejvíce přitahuje? Nepřemýšlej nad svou volbou. Často první impuls, který k Tobě přijde, je ten správný.

Každý z těchto obrázků představuje jednu z Bachových esencí. Pokud Tě ani jeden obrázek nepřitahuje, tak ani jednu z těchto esencí zrovna nepotřebuješ. Třeba to bude nějaká jiná. Věř prostě intuici.

Celkem totiž existuje 38 Bachových esencí a Krizová esence. Každá z nich nám pomáhá s trochu jinou emocí. Některá cílí více na vztek, jiná na vinu, další třeba na pocit méněcennosti. Tohle se studenti dozvídají právě v již zmíněném kurzu Bachovy esence.

Na Bachových esencích je úžasné to, že je lze kombinovat. Proto se i může stát, že Tě bude přitahovat více obrázků najednou. I to je možné. No ale vraťme se k obrázkům.

Tvé intuici se líbí Obrázek stromu

Kdo si vybral obrázek stromu, tak si vybral Ořešák. Je to esence pro všechny, kteří se potřebují oddělit od okolí, najít svou hranici a nenechat do sebe vstupovat něco, co tam nepatří. Pomáhá nám, abychom se nenechali okolím tolik ovlivňovat, aby do nás tolik nezalézalo. Je perfektní pro všechny, co pracují s lidmi. Často totiž do nás mohou zalézat problémy a emoce druhých, které k nám nepatří. Chci esenci ořešáku.

Intuice zvolila Obrázek jablíček

Kdo si vybral obrázek malých červených jablíček, tak si vybral esenci Planého jablka. Je to esence pro všechny, kteří se potřebují očistit, ať už fyzicky, či psychicky. Plané jablko nám pomáhá nesoustřeďovat se příliš na detail, ale vidět svět celistvěji. Pomáhá všem, co mají strach, ze špíny, z bakterií, z nedokonalostí na svém těle. Této esenci se také říká čistící esence a je perfektní pro období půstu či detoxikace. Chci esenci planého jablka.

Vyhrál Obrázek vřesoviště

Kdo si vybral obrázek krásného fialovo růžového vřesoviště, tak si vybral esenci Vřesu. Je to esence pro všechny, kteří potřebují stále s druhými sdílet své problémy, protože se na to cítí sami. Potřebují kolem sebe energii druhých, aby mohli sdílet a ze všeho, co je trápí, se vypovídat. Vřes jim pomůže se nad problémy povznést a dá jim pocítit, že nikdy sami nejsou. Chci esenci vřesu.

Jestli s Tebou intuitivní výběr zarezonoval a chceš si vybranou esenci vyzkoušet na vlastní kůži, tak se ozvi a doladíme Tvou vlastní individuální směs. Můžeš klidně zkusit i 1 e-mailovou konzultaci jako dárek. No a pokud Tě zajímá, jaké další esence existují a chceš se o nich něco dozvědět, nebo chceš i více pracovat se svou intuicí, tak určitě zamiř tady.

Podobné příspěvky