Intuice, a jak s ní lze pracovat.

Intuice je mocný nástroj, který buď často nepoužíváme, a nebo nevíme, jak ho používat. Často raději sklouzneme k rozumu a k rozumovým řešením. Není to špatně, ale využíváme tak jen jednu půlku svého potenciálu. A to je si myslím škoda. Pojďme to změnit!

Nemohla jsem si tedy pomoci a vytvořila jsem pro vás intuitivní výběr Bachovy esence z obrázků. Můžete si tak vyzkoušet, jak na tom vaše intuice je. Můžete si vyzkoušet, jak se dokážete na něco nacítit a navnímat. A neříkejte mi, že vám to nejde. Stačí se jen uvolnit a vypnout chod myšlenek. A pokud vám to opravdu nejde, tak se ozvěte a vyřešíme to.

Tento trénink intuice lze dělat různými způsoby. Můžete si vzít na pomoc třeba kyvadlo nebo rovnou karty Bachových esencí. Těch možností je prostě více, ale nám pro začátek budou stačit obrázky. Intuitivní výběr může být skvělým doplňkem výběru rozumového. Tím rozumovým výběrem se myslí povídaní si s klientem, kdy nám klient sděluje, jak se cítí, a co ho trápí. Obojí se pak dokáže hezky doplňovat. A i o tom si spolu povídáme na kurzu Bachovy esence, protože vás to často zajímá.

Intuice

Trénink intuice -Která z dam Tě nejvíce přitahuje?

Při intuitivním výběru dejte hlavně na svůj pocit. Nepřemýšlejte nad tím. Jen se uklidněte a udělejte si nádech a výdech (klidně i opakovaně). Poté se zakoukejte postupně do každého obrázku, a ze kterého máte pro sebe ten nejlepší pocit, tak ten si zvolte. Opravdu nad tím nepřemýšlejte. Nechte, ať intuice promluví za vás.

Můžete si vybrat obrázek 1 – princezna Popelka, obrázek 2 – královna ze Sněhurky, nebo obrázek 3 – princezna Šípková Růženka. Který obrázek vás nejvíce přitahuje? Co vám intuice říká, najdete pod tímto obrázkem.

Intuice, a jak s ní pracovat.

1. Intuice vybrala Princeznu Popelku

Dáváš víc než přijímáš, jsi tu vždy pro druhé, i kdybys kvůli tomu měla obětovat sama sebe. Dělat dobrovolné oběti a nedovolit si říkat ne, je ti více než Tvou přirozeností. Je načase si nastavit zdravé hranice a s tím ti pomůže esence Zeměžluče. Chci esenci Zeměžluče.

2. Intuice řekla, že potřebuješ Královnu ze Sněhurky

Máš pocit, že vše kolem Tebe je nějak proti Tobě, jako by ti ostatní brali něco, co patří jen Tobě. Vše se Tě lehce dotýká, jsi přecitlivělá, a z toho pak i naštvaná. Je to takový dětský pocit – nemají mě rádi. Potřebuješ esenci Cesmíny, abys opět cítila, že je tady pro Tebe spousta lásky a je bez podmínek. Chci esenci Cesmíny.

3. Potřebuješ Šípkovou Růženku

Žiješ si ve svém světě, mimo přítomnost. Než řešit každodenní starosti, Ti vyhovuje se zasnít, začíst do knihy, zakoukat do seriálu. Nemáš potřebu být tady dole na zemi a žít ve hmotě, chceš se vznášet ve svém ideálním světě. Utíkáš před realitou do světa snů a fantazie. Znovu se ukotvit a stát pevně na zemi v pohodě a radosti Ti pomůže esence Bílé lesní révy. Chci esenci Bílé lesní révy.

Pokud s Tebou výběr esence zarezonoval, tak se mi neváhej ozvat. Můžeme to spolu ještě probrat a doladit Tvou vlastní lahvičku květových esencí.

Podobné příspěvky