9 komentář

 1. Bachovy esence jsem začala užívat v době, kdy jsem brala dlouhodobě léky kvůli svým úzkostem. Pár měsíců po jejich užívání jsem se rozhodla léky vysadit a myslím, že především díky nim jsem to zvládla. Jsou určitě cestou pro ty, kdo bojují se strachy, s úzkostí apod. Paní Dari můžu jen doporučit, její trpělivost, pochopení a empatie byla pro mě na našich sezeních asi nejdůležitější a to, že umí i pochválit, není z mé zkušenosti samozřejmost. Více takových terapeutů. 🌞 🙏 Gabriela

 2. Pochopení, empatie, snaha pomoci – základní vlastnosti paní Darinky, jejíž přístup mi pomohl a na Bachovy esence i homeopatika nedám dopustit. Namíchané podle momentální potřeby a zájem o další vývoj není běžným jevem a velice si toho vážím. Poznat paní Dari byla radost i naděje. V dnešní době chemické je to pro mě pohlazení duše a vím, že podobné cesty k uzdravení hledá stále více lidí. Mohu jen doporučit, což i dělám. Děkuji, Renata

 3. Dlouho jsem se trápila s pásovým oparem. Žádné léky nezabíraly a byla jsem dost zoufalá.
  Až po konzultaci s paní Darinkou a nasazení Bachových esencí a homeopatik se můj stav začal zlepšovat. Dnes jsem v pořádku a léčbu touto cestou mohu všem doporučit.
  Ještě jednou děkuji za pomoc a pochopení, Hana

 4. Vlídná slova, příjemné prostředí a Bachovy esence na míru. Paní Darinka mi velice pomohla v těžkém období a jen díky její pomoci, jsem ho zvládla překonat a jsem jí za to moc vděčná.
  Barbora

 5. Paní Darina je velice příjemná a její přístup k léčbě je lidský a zároveň profesionální. Prostě skvělý terapeut,který se zaměřuje na člověka jako na individualitu a vybírá mu esence i homeopatika přesně na míru. Můžu jen doporučit.

 6. Moje první setkání s „bachovkama“ i s homeopatikama a jsem opravdu příjemně překvapená, jak se mi hned napoprvé ulevilo, cítím posílení a zlepšení. Stejně tak setkání s paní Darinou je velice uvolněné. Paní Darina je terapeut, který pozorně naslouchá a umí vytvořit pohodovou atmosféru. Mohu jen doporučit a sama se těším na další setkání.

 7. U paní Dariny jsem byla s 10 měsíční dcerou a konzultace byla moc příjemná i přes řádění mé akční dcerky 🙂 Oceňuji trpělivost a empatii paní Dariny, i nadále se mnou byla v kontaktu a kromě Bachovek na míru mi doporučila i homeopatika. Pomohla mi najít příčinu mých problémů a kapičky mi pomohly s jejich řešením.

 8. Bachovy esence jsou pro mě velikou úlevou, sebereflexí a uvědoměním. Vracejí spokojenost, sílu i životní energii. Rozhovor s paní Darinou je vždy příjemný, člověk má pocit, že není čeho se bát a vše bude v pořádku. Její zájem nekončí odesláním lahvičky, ale trvá i nadále.

 9. Darina je úžasný člověk, se srdcem na pravém místě🧡 Na konzultace chodím k Darině již 1,5 roku a vyzkoušela jsem jak Bachovy esence, které mi pomohly zvládnout a nastavit harmonii mezi rodinným a profesním životem. A mohu říct, že opravdu fungují. Koncem roku jsem vyzkoušela také homeopatika, která mi pomohla vyrovnat se s odchodem jednoho z rodičů. Darinu mohu jen a jen doporučit, pokud váháte, neváhejte…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial