Bachovy esence na míru, Bachovy esence zkušenosti

Na této stránce můžete najít zkušenosti nejen od mých klientů, kterým jsem Bachovy esence vybírala. Ale najdete zde i odkazy na mé články, kde se Bachovým esencím věnuji. Především píšu o konkrétních problémech, které lze s Bachovými esencemi řešit. Ať už je to panický strach, úzkost, nespavost či vztek.

Další rady a zkušenosti ohledně Bachových esencí nebo i z jiných oblastí seberozvoje pak můžete najít i na mé facebookové stránce Jsem sám sebou.

Bachovy esence -zkušenosti od mých klientů

  1. Bachovy kapky jsem zkusila koupit pro svoji dvouletou vnučku a opravdu na její problémy zabraly,moc děkuji.Rychlá a příjemná komunikace, děkuji…

  2. U Darinky jsem byla na základním kurzu Bachových esencí a byla jsem nadšená- jak z kurzu jako takového, který byl…

  3. Milá Darino, chtěla bych Vám poděkovat za Váš úsměv, Vaše pochopení, Vaše upřímné oči, Vaše naplněné srdce, Vaši otevřenou náruč,…

  4. Darina je úžasný člověk, se srdcem na pravém místě🧡 Na konzultace chodím k Darině již 1,5 roku a vyzkoušela jsem…

  5. Bachovy esence jsou pro mě velikou úlevou, sebereflexí a uvědoměním. Vracejí spokojenost, sílu i životní energii. Rozhovor s paní Darinou…

VŠECHNY Zkušenosti SI PAK MŮŽETE PŘEČÍST ZDE.

Pokud chcete Bachovy esence sami vyzkoušet, ale nejste si jistí, tak můžete zkusit mou emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Moje zkušenosti a tipy pro vás

Bachovy krizové kapky
Bachovy esence

Bachovy krizové kapky – první pomoc, když jsi v krizi

Bachovy krizové kapky jsou neskutečný objev. Je to původní kombinace, kterou sestavil Dr. Edward Bach a v Anglii ji u sebe vozí policisté i záchranáři. V kurzu Bachovy esence si tuto kombinaci se studenty mícháme nebo i vytváříme krizový krém. Proč byste tedy Bachovy krizové kapky měli mít taky?

Hoď se do pohody!

Zbav se konečně stresu, únavy, strachu, vzteku a dalšího emočního harampádí.

Dopřej si emailovou konzultaci s řešením na míru ZDARMA.

Pro každou e-mailovou adresu se jedná pouze o 1 e-mailovou konzultaci s doporučením Bachových esencí. Stisknutím tlačítka "Chci konzultaci" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů..

Tudy k pohodě ↑